Як цілуються різні знаки Зодіаку?

Як зробити ваш перший поцілунок з представником певного знака Зодіаку його останнім першим поцілунком? Відповідь шукайте нижче.

У будь-яких відносинах є певні ключові моменти, беручи до уваги які партнери вирішують долю самих відносин. З усіх цих моментів перший поцілунок, найімовірніше, найважливіший. Якщо все пройде вдало, то шанси на продовження відносин досить великі.

Так в чому ж секрет поцілунку, цього магічного руху м’язів, яке зводить людей з розуму?

Відповісти на це питання набагато складніше, ніж здається. Річ у тому, що точно так само як і не існує двох однакових людей, не існує і двох однакових перших поцілунків. Тут варто покладатися лише на здогади і терпіння. Але все ж якщо у вас буде хоч якесь уявлення про темперамент людини, це зможе вам допомогти. Досить точно визначити темперамент людини можна, дізнавшись її знак Зодіаку. Представнику кожного знака Зодіаку властиві унікальні риси характеру. Люди цілуються по-різному, так само як і мислять.

На побаченні ненароком дізнайтеся день народження свого партнера, а потім використовуйте цю інформацію, щоб дізнатися про його техніку поцілунків.

1. Скорпіон

Найтемніший знак зодіаку, представники якого люблять агресію, особливо в любові і сексі. Це означає, що їм потрібно більше пристрасті. Скорпіони люблять використовувати язик, тому не соромтеся цим скористатися, навіть якщо ваша розмова підійшла до кінця.

2. Діва

З Дівами потрібно починати повільно. Спробуйте поцілувати інші частини тіла представника цього знака Зодіаку, наприклад, лоб або щоку, перш ніж переходити до губ.

Постарайтеся бути ніжнішими, ніж зазвичай. Коли перейдете до губ, використовуйте всі свої навички, адже попри назву, Діви знають, що роблять.

3. Лев

Леви накинуться на вашу шию немов хижаки, тому завжди намагайтеся щоб вона і зона за вухами приємно пахли. Як би сумно це не було, але технікою вони все ж поступаються Скорпіонам і Дівам.

4. Телець

Попри свою бездоганну техніку, Тельцям необхідно спочатку пробудити свої почуття, перш ніж приступити до поцілунків. Для цього будуть потрібні дотики, приємний запах парфумів і емоційний зв’язок. Якщо все це присутнє, то Тельці “перетворюються у тварин”. Вони подарують вам таке задоволення, яке ви собі й уявити не могли.

5. Близнюки

Близнюкам потрібні емоційна складова і задобрювання. Лоб – їх чутлива зона, що відкриває вам багато нових можливостей. Також їм подобається зоровий контакт.

Спочатку вони можуть бути нерішучими, і їм буде потрібно чимало часу, щоб розігрітися, але не варто заперечувати той факт, що представники цього знака добре цілуються і є вірними коханцями.

6. Овен

Овни підживлюються жорстокістю. Тоді чому їх поцілунки повинні бути іншими? Не бійтеся на всю використовувати свої руки і зуби. Овнам подобається така гострота у відносинах, а також фізичні прояви почуттів. Щоб їх задовольнити, потрібно швидше сміливість, ніж техніка.

7. Стрілець

Стрільці будуть вас дратувати, а потім залишати ні з чим. З представниками цього знака не легко зустрічатися, до того ж вони не створені для тривалих відносин. Тому якщо між вами і Стрільцем розгорілася пристрасть, постарайтеся насолодитися процесом так, немов це ваш останній раз з ним / нею.

8. Рак

Представник цього знака буде притискати вас до стіни і кусати нижню губу до такої міри, що може залишити невеликий засос – нагадування про спільно проведену ніч. Після завершення процесу Раки також можуть бути дуже ніжними, цілувати вас в лоб і тримати за руку.

Порада: один з кращих знаків зодіаку для відносин.

9. Риби

Якщо між вами встановиться зв’язок і ви дійсно сподобаєтеся представнику цього знака, то будьте готові до того, що вони можуть бути трохи незібраними. Риби звикли віддаватися моменту і емоціям, не стримуючи своїх почуттів. Для них це важливо, тому збільште той час, який ви планували приділити прелюдії.

10. Терези

Терезам подобаються ніжні і боязкі несподівані поцілунки. Поцілуйте їх, коли вони найменше цього очікують і все буде добре. Порада: цей знак Зодіаку добре вам підійде, якщо ви шукаєте тривалих відносин, тому що Терези звикли викладатися по повній в емоційному плані.

11. Козеріг

Представникам цього знака дуже сильно подобаються покусування. Це те ж саме, що і гострота, яку люблять Овни, але трохи менш виражена. Козероги володіють високим емоційним інтелектом, тому міцний духовний зв’язок буде їх заводити.

12. Водолій

Водолії будуть дихати вами навіть під час поцілунків. В процесі вони використовують все своє тіло. Порада: погладьте Водолія руками всюди, це допоможе йому розслабитися.

 

Ira
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector