Як вийти на фото вдало – пози для фотосесії

Уникаєте камер, бо гадаєте, що ви не фотогенічні? Поширена помилка серед людей, які не вміють “працювати на камеру”. Фотозйомки це справа досвіду. Вдало підібраний ракурс, знання “робочих сторін”, ідеальний образ – усе це є запоруками того, що у результаті вийде таки хороший кадр. Ще один не менш важливий пункт – знання вдалих поз, із якими кожна вийде як “та красуня з обкладинки”. Напередодні зимових свят це питання як ніколи актуальне. Як вийти на фото вдало? Давайте розбиратись.

Підготовка до зйомки

Час переглянути свої старі фото. І справа цього разу не у ностальгії. Проаналізуйте свої кадри. Можливо, причиною невдалих зйомок було неправильно підібране освітлення чи ракурс. Чи може на якість світлин вплинув невдалий макіяж та образ? Досліджуйте свої помилки, щоб у майбутньому вони не повторювались.

Наступний крок у підготовці – попереднє позування. Станьте нарешті перед дзеркалом і вивчіть себе: своє тіло, риси обличчя і ті пози чи ракурси, які для вас є виграшними. Спробуйте також кілька зачісок, щоб знайти ту саму, свою. І якщо ви визначились зі своєю “робочою стороною”, оберіть для чергової фотозйомки асиметричну зачіску із правильним акцентом.

Далі обираємо одяг. Рідко у кадрі виглядають доречними принти. Найкращим рішенням завжди будуть однотонні речі, що гарно лягають по вашій фігурі. Визначтесь також із кольорами, які личать вашому типу зовнішності. І головне – у підібраному образі ви повинні почувати себе впевнено та комфортно. Відповідно до образу, згодом підбирайте макіяж та зачіску. Із застережень: не варто використовувати надмірну кількість косметики, вистачить одного консилера для того, щоб замаскувати усі проблемні зони та розставити акценти. Не варто забувати і про підводку, яка, у поєднанні із тушшю, не дасть погляду загубитись.

Залиште волосся у спокої. Мінімум засобів для фіксації – і вдалий кадр гарантовано. Підняте волосся, звісно, виглядає елегантно, але розпущене дає місце для маневру. Для хорошого кадру буде незайвим “побавитись” із волоссям. Не залишайте його без уваги. І навчіться щиро посміхатись. Із очима, а не тільки штучно ротом. Це теж потрібно попрактикувати заздалегідь – перед дзеркалом.

Позування

Ніколи не дивіться прямо до об’єктива камери, оберіть точку трохи вище чи нижче. А щоб уникнути ефекту “другого підборіддя”, витягніть шию і опустіть підборіддя до низу. На відчуття подібна поза не є надто природною, але на фото вийде гарний і чіткий контур обличчя.

Простежте, щоб ваше обличчя освітлювалось повністю. Уникайте тіней чи сонячних бліків. Якщо не брати до уваги штучне освітлення, найкраще фотографуватись за годину після світанку і до заходу сонця. Тоді світло найбільш рівномірне і м’яке, відтак – сприятливе для вдалих кадрів.

Не забувайте і про поставу. Часто саме нерівна постава псує хороші фото. Ніколи не стійте перед камерою в анфас – це додасть вам кілька зайвих кілограмів. Будьте “асиметричними”. Крутіть корпусом, рухайте плечима та й загалом більше рухайтесь. На таких фото ви не виглядатимете, немов закам’янілі. Не виключено, що може обійтись не без недоліків. Але, зрештою, фото у русі завжди виглядають ефектно і гармонійно. До того ж, чим більше кадрів – тим більша вірогідність, що з них можна буде відібрати вдалі.

Станьте у правильну позу: не притискайте руки і ноги до тіла, додайте до кадру життя. Спробуйте зігнути руки – це додасть стрункості. Але не напружуйте кисті, інакше ефект виявиться протилежним. Щодо ніг, ідеальними позами для фото є схрещені у кісточках ноги або поза, коли ближча нога до об’єктива камери зігнута, а вся вага перенаправлена на опорну ногу. Зрештою, практикуйте пози і обирайте найбільш вдалі саме для вас.

Налаштування на зйомку

Найважливіший етап, який є наскрізним у процесі зйомки – це настрій. Будьте впевненими у собі і камера вас неодмінно “полюбить”. Забудьте про свої недоліки і зосередьтесь на перевагах. Об’єктив показує не тільки усі зайві кілограми (якщо не вміти оперувати своїм тілом), але й ваше внутрішнє щастя. Щира посмішка та хороший настрій – ось по-справжньому дієві способи зробити фотозйомку вдалою.

AnnaM
Content Protection by DMCA.com
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector