Наш організм просто вимагає зелені, свіжих овочів та фруктів, адже вони такі корисні та насичують організм усім необхідним для його повноцінного функціонування.
Після зимового періоду ми маємо особливу увагу надавати потребам організму у зелені: петрушка, кріп, салат, шпинат та іншим.
Саме укроп є надзвичайно корисним і чомусь до кінця не оціненим продуктом. Дієтологи стверджують в один голос, що укром дуже корисний для жіночого здоровя та краси, звичайно, що для чоловіків він теж досить корисний.
Кріп можна вирощувати самостійно, але як зробити так, аби він був соковитим продовж сезону?
Зараз ми дамо відповідь на це запитання.
Кріп не вибаглива рослина, але для того, аби він був максимально корисним та смачним за ним все ж варто трішки подоглядати.
Попри те, часто мало в кого виходить виростити дійсно хороший продукт, який буде тішити своїм смаком ціле літо аж до перших морозів.
Як правильно посадити кріп
Для хорошого початку варто дізнатися про особливості цієї рослини.
Якщо у вас свіжі зерна, то вони дуже повільно проростатимуть, або й взагалі не проростуть, адже містять у собі досить багато ефірних олій.
Також, підбирайте не кислий ґрунт.
Якщо у вас тільки молоді зерна, то варто провести наступну процедуру
Обробка зерняток
- З марлі складіть маленький мішечок і засипте туди зернятка.
- Залийте зерна теплою водою і змінюйте її 5 разів на добу (тоді, коли вода буде не така тепла, як раніше). У такому режимі потрібно бути 3 дні.
- Тепер на мішечки з марлі викладіть замочене насіння і чекаємо приблизно 4 дні, поки кріп не проросте. Важливо, аби насіння було на сонячному теплому місці.
- Також, варто висіювати не рядочком, а невеличкими купками, адже насправді, так краще проростає кріп.
Якщо знати ці маленькі хитрощі, то у твоєму будинку завжди буде рости свіжий кріп, а восени використовувати для різних смачних консервацій.
Коли робити все так, як у порадах вище, то кріп більш ніжний, ніж зазвичай і має насичений смак.
А ви використовуєте кріп? Як його вирощуєте?