Як задовільнити чоловіка емоційно (що не менш важливо)

Чоловіків змалку вчать тримати все в собі. Вони часто не вміють виражати свої почуття правильно. Тому зазвичай, коли мужчині некомфортно, або його щось турбує у стосунках, він віддаляється, проявляє злість, чи байдужість, але лише не починає обговорювати проблему.

Якщо ви помічаєте таку поведінку свого чоловіка, то варто задуматися чи задовільняють його потреби та емоції ваші стосунки. Скоріш за все, він просто мовчить, а ви  накручуєте себе і влаштовуєте йому допити. Але це нічого не дасть. В цьому випадку вам краще застосувати свою інтуїцію і задовольнити його емоції наосліп.

1. Фізична прихильність.

Чоловіки зазвичай дуже тактильні. Вони люблять, коли його гладять, беруть за руку. поправляють зачіску, чи одяг. Так ви проявляєте своє піклування про нього, це вас зближує і розслабляє чоловіка. 

2. Дайте виговоритися.

Дозвольте своєму чоловікові виговоритися. Навіть якщо почули таку ж історію, яка сталась з мамою вашої подруги, і вам дуже кортить нею поділитися, – примовчіть. Не перебивайте і не критикуйте чоловіка за його думки. Нехай зрозуміє, що ви готові вислухати та підтримати його. Проявляйте інтерес в ході розмови.

3. Не розсіяна увага.

Ви можете прекрасно чути свого чоловіка і гортати стрічку соціальної мережі, але ваш контакт обірветься. Він не буде зацікавлений в тому, щоб розмовляти з вами щиро. Зоровий контакт збагачує розмову якоюсь магією і шармом. Не відривайтеся одне від одного.

4. Непрошений інтерес.

Питайтесь його про його самопочуття. Проявляйте інтерес. З часом він розказуватиме вам все більше, і розумітиме, що ви справді цікавитесь його справами. Але не давіть на коханого, інакше він відчуватиме тиск і це ні до чого доброго не доведе.

5. Беріть участь в його житті.

Вам не потрібно вболівати з коханим за улюблену футбольну команду з трибун стадіону, але ви можете придбати йому квиток на матч. Підтримуйте і беріть участь в тому, що важливо для вашого чоловіка.

6. Давайте йому особистий простір.

Це важливо в будь-яких відносинах. Не чекайте, коли він сам захоче побути один або погуляти зі своїми друзями. Першою плануйте вихідні, на яких кожен з вас займеться своїми справами.

Даруйте своєму простір, в якому він зможе побути сам, чи зі своїми друзями. Дайте йому трохи свіжого повітря без себе. Це дасть вам час для того, щоб засумувати одне за одним, і зміцнить ваші стосунки.

А як ви підтримуєте свого чоловіка? Чи відчуваєте, що він про щось мовчить?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Sofia
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector