Як заснути за 2 хвилини в будь-якій ситуації – метод військових льотчиків в США

Ніхто не задоволений, коли зранку потрібно прокидатися, а ти ще навіть і не засинав. Безсоння – один із ворогів людини, адже воно дарує такі неприємні симптоми як роздратованість, затуманений розум, не найкращий вигляд обличчя зранку.

Якщо вам набридло крутитися у ліжку і не засинати, то неодмінно застосуйте метод, який використовують американські льотчики.

Метод Бада Вінтера

Під час того, як тривала Друга світова війна, мало хто міг дозволити собі розкіш повноцінного сну, а особливо військові люди на фронті. Тому, дуже часто зафіксовували трагічні випадки, коли льотчики не справлялися з керуванням, або діяли не логічно, а причиною цього був банальний недосип.

Тому, вчені зайнялися питанням: як перебороти втому та покращити умови сну для військових.

Бад Вінтер зайнявся цією справою дуже серйозно, адже саме він вигадав цю методику. У минулому він мав свою футбольну команду у якій працював тренером, тому вирішив, що разом із психологом може розробити дієву методику релаксу, яку спочатку перевірятимуть на спортсменах.

Минуло всього  6 тижнів, а перші позитивні результати вже були, адже 96% пілотів вже навчилися засинати за 2 хвилини і не думати ні про що, а так і краще відпочивати перед важкою роботою. Їм навіть не заважали удари кулеметів за вікном, ні попередньо випита чашка кави.

Отож, поради, які врятували пілотів:

1. Виберіть зручну позу

Якщо ж ви вже у своєму улюбленому ліжечку, то знайдіть положення у якому ви почуваєте себе максимально захищеними. Звичайно, що бувають не стандартні умови для сну, наприклад, у потязі, або в автомобілі. Тут важливо, аби ви знайшли щось м’яке, тепле для вашого комфорту.

2. Розслабте обличчя

Ось це дуже важливо, адже на обличчі понад 40 груп м’язів, що відповідають і передають інформацію іншим м’язам про ваші почуття, стреси.

Саме тому так важливо повністю розслабитися: лоб, щоки, щелепа – мають також розслабитися, аби нічого не було напруженим.

Налаштуйте дихання, аби воно було рівним та глибоким. Не забувайте, що на очах є 6 груп м’язів, тому розслабтеся, уявіть, що ви човник, що гойдається на хвилях.

3. Опустіть плечі

Зробіть маленьку розминку на відділ спини.

Відчуйте, які у вас напружені плечі та, наче, киньте їх до низу. Повністю розслабте шию та робить глибокі подихи.

Постарайтеся скинути всю напругу, що назбиралася за день.

Відпустіть всю напругу з рук, кистей та спини.

4. Розслабте ноги

Відчуйте усі групи м’язів на ногах – напружте їх максимально, а потім дуже різко киньте напруження та промасажуйте ікри.

5. Очистіть свій розум на 10 секунд

Відчули фізичне полегшення?

Тепер, прийшов час відпочити і розумом, тобто морально.

Уявіть себе ноутбуком, або телефоном якого поставили на перезавантаження. Забудьте про те, що ви щось повинні. Забудьте про рух. Подумайте про сталість та спокій. Не вмикайте асоціативних рядів у голові. Просто завмріть хоча б на 10 секунд.

Вінтер пропонує уявляти себе у дуже теплому настрої та під приємним сонцем, уявляти себе у цвітучих садах, парках. Також, можна згадати місце у якому вам було найкраще під час дитинства: будинок бабусі, або ви згадали відпочинок з батьками на морі.

Жодні інші думки не мають заполоняти ваш розум у цей момент. Тільки ви – і приємні спогади.

Ну ось, власне, все. навчіться повністю розслаблятися і зможете засинати, як американські пілоти за 120 секунд.

А як ви стараєтеся швидко заснути? Який ваш улюблений спогад?

Anna
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector