Як зберігати гроші, щоб їх ставало більше. 10 важливих правил

Існує чимало прикмет, що стосуються грошей. «Гроші люблять тишу», «гроші до грошей» – кажуть нам мудрі люди, натякаючи на те, що до грошей потрібно ставитися з особливою обережністю, дотримуючись певних правил і законів. Дані правила формувалися століттями і давно описані прикметами, які дійсно працюють, незалежно від того, чи вірите ви в них, чи ні.

Давайте дізнаємося, які грошові прикмети допомагають зберегти фінанси і примножити їх. Погляньте на ці 10 правил.

1. Не поспішайте розлучатися з грошима

Гроші заряджають будинок позитивною енергією, залучають в нього достаток, а тому, навіть якщо у вас є рахунок в банку, частина грошей обов’язково повинна зберігатися будинку, в спеціально відведеному для цього місці. Якщо ж ви отримали зарплату або вам повернули борг, не поспішайте витрачати отримані кошти. Обов’язково принесіть купюри в будинок, дайте їм «переночувати» на своєму законному місці хоча б одну ніч, а вже потім можете витрачати на свій розсуд. Це необхідно для того, щоб дім зарядився грошовою енергетикою.

До речі, якщо вас чекає оплата комунальних послуг, покупки та інші витрати, беріть зі схованки рівно стільки грошей, скільки вам потрібно. Носити всю суму з собою, про всяк випадок, не рекомендується. Таке правило вбереже вас від зайвих витрат, та до того ж ви не залишите житло без грошей.

2. Зберігайте гроші в потрібному місці

У вашому домі має бути спеціальне місце для зберігання грошових купюр і монет. До слова в цьому місці можуть зберігатися кредитні карти і ваші коштовності. Місце має бути сховане від сторонніх очей, а тому добре, якщо це буде сейф, про місцезнаходження якого будете знати тільки ви і ваші близькі. Якщо ж сейфа в будинку немає, заведіть красиву металеву або дерев’яну шкатулку, яку будете ховати в надійному місці, якомога далі від сонячного світла. Приваблива на вигляд скринька буде притягувати до себе гроші, а значить, покращувати ваш добробут. Головне, щоб на скриньці був замочок. Нехай він буде чисто символічним, головне заглядаючи в шкатулку, ви кожного разу повинні відкривати його.

До речі, згідно з фен-шуй, сховище грошей повинно розташовуватися в південно-східному або східному секторі будинку.

3. Правильно розкладайте гроші в портмоне

До грошей потрібно ставитися дбайливо. Це одне з найважливіших правил збереження грошей. Не можна м’яти купюри, розпихати їх по кишенях, згортати в трубочку. Навіть перегинати їх посередині вкрай небажано. Тримати купюри потрібно в портмоне, причому, не перевертаючи їх догори дриґом. Більш того, фахівці з фен-шую настійно рекомендують складати купюри по ранжиру, щоб відкриваючи гаманець, ближче до вас перебували найбільші купюри, а в міру віддалення їх номінал знижувався.

Варто приділити увагу і самому гаманцю. «Будиночок для грошей» не повинен бути дірявим, м’ятим або заяложеним. У недоглянутому і неохайному гаманці ніколи не будуть затримуватися гроші. Регулярно наводьте в ньому порядок, видаляючи пробиті талончики, непотрібні візитки, забуті записки та інший непотріб. Якщо ж гаманець зносився і став непридатним, краще поміняйте його на новий.

Варто також пам’ятати, що на фінансову успішність може впливати навіть колір гаманця. У цьому плані краще, якщо він буде жовтого, коричневого або яскраво червоного кольору.

4. Заведіть грошовий талісман

Гаманець не повинен залишатися порожнім, навіть якщо ви дістанете з нього всі гроші. Для цього заведіть собі грошовий талісман. Це може бути щаслива монетка або купюра. Наприклад, багато зберігають у гаманці банкноту номіналом 2 американських долара. Купюра вважається дуже рідкісною, а тому тим, кому вона дісталася, називають її щасливою і неодмінно носять в потаємному відділенні портмоне. Крім іншого, придивляйтеся до серійному номеру купюр. Якщо три, а краще чотири числа серійного номера відповідають даті вашого народження, або ж літери повторюють ваші ініціали, така банкнота є щасливою для вас. Не витрачайте її. Вона стане вашим щасливим талісманом!

Талісманом може стати будь-яка дрібничка, яку ви вважаєте щасливою. Зберігайте її в окремій кишеньці гаманця і намагайтеся не показувати навколишнім, щоб вона привертала до вас грошові потоки.

5. Не зберігайте гроші пачками

Всупереч розхожій думці, гроші не дуже «люблять», коли їх зберігають в пачках. Вірніше, є деякі особливості такого зберігання. У пачці з грошима обов’язково має бути парна кількість купюр. Якщо купюр буде 41 або 99, гроші дуже швидко підуть від вас. Крім того, кількість банкнот, що зберігаються у вас в пачці не повинно бути рівним 50. Езотерики кажуть про те, що ідеальна кількість банкнот в пачці грошей має дорівнювати 20, 80 або 100.

6. Виберіть правильну стихію

Шанувальники фен-шуй, звичайно ж, знають, що стихією грошей є земля і метал. Тобто, гроші повинні зберігатися поруч із землею або металевими виробами. У цьому випадку фінансовий потік, спрямований в ваш будинок активізується. Виходячи з цього, грошові купюри нерідко зберігають в пакетику, закопані в землю квіткового горщика. Але можна вибрати варіант простіший, наприклад, скріпити пачку грошових купюр золотим або срібним затискачем, залізною скріпкою або звичайним металевим дротом.

7. Не давайте грошам застоюватися

Зберігаючи гроші вдома, в спеціально відведеному для них місці, не забувайте одну важливу деталь. Кошти не повинні тривалий час лежати без руху. «Гроші повинні працювати» – говорить відома приказка. Рух коштів залучає до вас нові фінансові можливості, а їх застій може привести до застою в справах і навіть втрати грошей. Тому, періодично міняйте купюри на нові, а ті, що полежали, витрачайте на власні потреби.

8. Гроші тягнуться до грошей

Давно відома приказка «Гроші до грошей». Значення її досить просте – чим більше у вас коштів, тим більше грошей до них притягується. До маленької сумі ніколи не притягнеться велика сума грошей, а значить, якщо ви мрієте розбагатіти, у вас вдома або на вашому рахунку повинна зберігатися велика сума грошей. І справа навіть не в тому, що велику суму можна покласти в банк або дати в борг під вищий відсоток. Магія в тому, що сама наявність великих грошей привертає до вас людей з цікавими ідеями, які можуть змусити працювати ваші гроші і збільшити ваші доходи.

9. Зберігайте гроші під скатертиною

Під скатертиною на обідньому столі завжди має лежати трохи грошей, хоча б пара купюр. Це відома прикмета, яка дозволить зберегти і примножити ваші доходи. У господарів, які кладуть під скатертину грошики, вдома завжди достаток а, на столі – всього вдосталь! Причому неважливо, якого номіналу будуть гроші. Головне, щоб вони були чисті, що не м’яті, а краще новенькі купюри, які тільки що надійшли в обіг.

10. Червона папка для витрат

Всі свої видаткові відомості, включаючи документи по оплаті кредитів, квитки комунальних платежів, розписки та інші папери, які зобов’язують вас регулярно віддавати гроші і платити за рахунками, зберігайте в окремій папці червоного кольору. Згідно з фен-шую, в цьому випадку у вас ніколи не виникне проблем з оплатою. 

Достатку вам і гармонії!

Як ви зберігаєте свої заощадження?

Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector