Так сталося, що мої стосунки з чоловіком не склалися. Ми розлучилися з таким скандалом, що навіть не вітаємо один одного з Днем народження. Я не здогадувалась, які це матиме для мене наслідки.
Зараз мені 50 і я стала помічати, що життя без чоловіка йде мені не на користь. З іншим заводити стосунки я не маю сміливості. Боюся стати на ті самі граблі. Не хочу, щоб знову зробили боляче. Хоча головою розумію, що цього може і не статися. Нічого не можу з цим зробити.
Я навіть почала уникати чоловіків і ось до чого це призвело.
Я стала більш замкненою в собі. Коли навіть знайомий мені чоловік пропонує допомогу я зроблю усе, щоб відмовити! Мені не зручно і не хочеться цього! На роботі стала уникати розмов зі співробітниками навіть по ділових питаннях. Коли хтось робить комплімент – я червонію від незвички. Мені набагато легше бути одній.
Ілюстративне фото. Зображення не є документальним підтвердженням описаної ситуації.
Я стала більше думати про себе. Зробилася егоїсткою. Бо ж раніше всі клопоти крутилися навколо чоловіка і дітей. На себе часу не вистачало. А тепер я можу усю зарплату витратити на себе, але від цього мені стає дуже незручно.
А ще, здається, у мене починається депресія. Постійний пригнічений негативний стан. Хочеться кожного вечора спертися об сильне плече і почути, що все буде добре. Діти стали це помічати, намагаються підтримати мене. Але це не те. Навіть добрі слова від подруг не допомагають.
Я не можу ніяк звикнути, що вдома на мене ніхто не чекає. Ніхто не розкидує свої шкарпетки й не тулиться ввечері дивитися фільм. Вже думала завести кота чи собаку. Але ж вони не замінять людину. А нові стосунки заводити страшно. Тому виходить таке замкнене коло.
Та я підмітила, що в самотності крім мінусів є і свої плюси. Але зрозуміла, що далі не хочу так жити. Я свято вірю в те, що зможу побудувати нові стосунки. Мені байдуже на вік, адже головне – це почуття.
Хоча, як згадаю скандали з чоловіком, то починаю вагатися чи воно мені треба. Але таки думаю, що з часом я знову стану щасливою! Головне перебороти свій страх.
А ви відчували щось подібне? Як із цим впорались?
Я з чоловіком разом уже багато років. У нас є донька Оля, звичайна сім’я: робота, дім, школа, постійні витрати. Зайвих грошей у нас ніколи не було. Зі свекрухою в мене наче й не було відкритої війни.
Чому чорніють кінчики листя у кімнатних рослин та стають сухими
Ефективний відбілювач тканин у домашніх умовах. Про подібне ви навіть не мріяли!
Ніжний торт “Пташине молоко” без випікання і желатину – покроковий рецепт
Ще місяць тому у нас все було добре, а тепер одні неприємності! Невже все через подругу?
Питання було піднято ще раз – син і невістка приїхали до нас в гості в міську квартиру з нагоди чергового сімейного свята. Я знову категорично заявила, що їм на нашу дачу дорога закрита
Най-най Знак Зодіаку: чим ви кращі за інших?
15 гірких істин про Скорпіона: грубо, але чесно
Він вам не зраджує, якщо робить ці 12 речей
3 типи жінок, яких НЕ кидають
Що робити, якщо чоловік бреше? 3 причини чоловічої брехні
“Ти не хвилюйся, ми до тебе в гості будемо приїжджати і купимо щось”. Я нічого не відповіла. Тільки гіркий клубок підійшов до горла
Дивовижне “дволике” кошеня стало прекрасною кішкою, яка підкорює серця користувачів Instagram
7 чоловічих фраз, які ненавидять жінки
Маленькі діти і дача. Гумор з картинками
Смачні пиріжки які замінять Вам чебуреки і біляші. Готуються просто і швидко
Як стати для чоловіка настільки бажаною, щоб він назавжди захотів залишитися поруч
До Ніни постійно ходить наш сусід – Віктор. Спочатку, я подумала на стрижку
5 повідомлень, які він напише тобі, якщо ти йому не байдужа
