Як знаки Зодіаку поводяться після розставання

А як ви поводите себе після розставання? Наш гороскоп правдивий?

1. Овен (21 березня – 19 квітня)

Неможливо дати розумне пояснення тому, як ви можете повести себе після розставання з будь-ким. Можливо, причиною тому служить притаманна вам мстивість. Вам подобається заподіювати біль тим, хто образив вас в минулому, але це все ж не виправдовує вашої поведінки. Після розставання у вас може з’явиться сильне бажання переспати з кращим другом вашого колишнього партнера або ж з кимось із членів його сім’ї.

2. Телець (20 квітня – 21 травня)

З усіх знаків зодіаку ви, найімовірніше, найкраще знаєте, як пережити розставання – ви починаєте писати. Вам не хочеться втягувати в це когось ще і тому ви віддаєте перевагу висловлювати свої почуття і емоції на папері.

3. Близнюки (22 травня – 21 червня)

Ви перетворюєтеся в справжнього пліткаря / пліткарку після розставання. Ви починаєте розповсюджувати різні плітки, правдиві і не дуже, про свого колишнього партнера, в спробах виставити себе в хорошому світлі після розриву. Ви сприймаєте розставання як свого роду змагання і вважаєте, що якщо почнете поширювати плітки, то це допоможе вам виграти. Проте, подібна поведінка завжди обертається проти вас, і в підсумку ви виглядаєте просто жалюгідно.

4. Рак (22 червня – 22 липня)

Ви вважаєте за краще не вилазити зі свого панцира. Коли ви закохуєтеся в кого-небудь, то починаєте пізнавати всю красу життя поза своєю зоною комфорту. Але коли людина, яка змусила вас вилізти зі свого панцира розлучається з вами, вас охоплює відчай. Ви не хочете повертатися до життя відлюдника і тому починаєте благати свого партнера залишитися з вами, навіть тоді, коли між вами вже все скінчено.

5. Лев (23 липня – 22 серпня)

Розставання, яким би воно не було, завдає шкоди вашій гордості. Ви не хочете, щоб інші бачили в вас невдаху. Для вас велике значення має ваша репутація. З цієї причини ви будете поводити себе після розставання так, як ніби самі його і спланували. Більш того ви будете жартувати про це зі своїми друзями і навіть обзивати свого колишнього партнера.

6. Діва (23 серпня – 22 вересня)

Після розставання ви кардинально міняєте своє життя. Ви сприймаєте розрив відносин як можливість почати все з чистого аркуша. Ви записуєтеся в салон і робите нову зачіску. Ви вирушаєте по магазинах і повністю міняєте свій гардероб. Ви можете навіть знайти собі нове хобі або кардинально змінити свій спосіб життя або роботу.

7. Терези (23 вересня – 22 жовтня)

Для вас важливі баланс, мир і гармонія. Саме цим ви і славитеся, як Терези. Але коли ваші відносини добігають кінця, все змінюється. Ви починаєте надто балувати себе і вдаватися до крайнощів. Ви більше не знаєте, що таке міра. Таким чином ви намагаєтеся заглушити біль від розриву відносин.

8. Скорпіон (23 жовтня – 22 листопада)

Ви поводите себе після розставання немов герой фільму “Вічне сяйво чистого розуму”. Ви викидаєте всі ті речі, які нагадують вам про вашого колишнього і намагаєтеся його забути. Вам буде простіше всього пережити розставання, якщо ви повністю забудете про цю людину. Саме тому всі ті речі, які залишилися від вашого колишнього моментально відправляються в смітник.

9. Стрілець (23 листопада – 21 грудня)

У вас живе дух мандрівника і цікавість кішки. Вам хочеться досліджувати навколишній світ. Але як тільки ви розриваєте відносини з будь-ким, все змінюється. Ви віддаєте перевагу зачаїтися і розібратися у своїх почуттях.

10. Козеріг (22 грудня – 20 січня)

Ви любите мстити колишнім, але ваші методи все ж не назвеш кардинальними. За життя вам властива зайва драматичність, тому після розставання ви, найімовірніше, зберете всі речі свого колишнього і повернете їх йому в якості, свого роду, широкого жесту.

11. Водолій (21 січня – 18 лютого)

Ви будете триматися за друзів свого колишнього. Ви спробуєте змусити їх повірити в те, що не хочете закінчувати вашу дружбу, коли насправді ви хочете, щоб ваш колишній побачив, яка ви чудова людина. Ви хочете, щоб він пошкодував про те, що відпустив вас і для цього будете використовувати його друзів.

12. Риби (19 лютого – 20 березня)

Ви, швидше за все, найдивніші з усіх знаків Зодіаку. Після розставання ви можете створити фейковий акаунт в соціальних мережах щоб стежити за своїм колишнім або навіть спілкуватися з ним. Це не назвеш нормальною поведінкою, і вам необхідна допомога. Вам слід більш продуктивно справлятися з розривом відносин.

Ira
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector