Як зробити так, щоб дівчина сама захотіла зайнятися з вами коханням?

Ваші стосунки вже досягли тієї точки, коли час переходити на новий рівень? Деякі люди вважають, що фізичний зв’язок не є чимось особливим, але це не так. Для дівчат, інтим грає дуже велику роль і віддавати своє тіло вони готові тільки тій людині, якій можуть повністю довіряти. Ні в якому разі не варто примушувати її або пускати в дію маніпуляції. Краще просто покажіть свою щиру турботу і тоді все станеться само собою.

Зміцни рівень довіри

Будь надійним хлопцем

Якщо ти хочеш перейти на новий рівень спілкування зі своєю дівчиною, доведеться показати їй, що ти неймовірно надійний хлопець. Дівчата не поспішають вступати в інтимний зв’язок, оскільки бояться, що після цього хлопець може зникнути. А все тому, що для деяких чоловіків головною метою є саме секс. Доведи, що вона може на тебе покластися і її нема чого боятися.

 • Завжди приходь вчасно. Якщо ти будеш постійно спізнюватися, дівчина буде думати, що вона не так вже й важлива для тебе. Шанси на успіх стрімко падають.
 • Тримай слово. Якщо ти пообіцяв їй поїхати разом на пляж, то обіцянку потрібно стримати. Не кидай на вітер красиві слова. Дівчата пам’ятають все!
 • Стань її опорою. Дозволь їй розповісти тобі про всі свої проблеми й переживання. Дівчата можуть ділитися цим тільки з близькими людьми.
 • Намагайся швидко відповідати на її дзвінки та повідомлення. Якщо ти будеш днями ігнорувати та не передзвонювати, дівчина буде відчувати, що вона тобі не потрібна.

Може знадобитися час

Якщо хлопці готові переспати вже на першому побаченні, то дівчатам потрібно набагато більше часу. Варто відзначити, що деякі взагалі бережуть себе до заміжжя. Саме тому не варто тиснути на свою кохану. Дай їй більше часу, щоб вона могла повністю тобі довіритися.

 • Якщо твоїй дівчині ніяково цілуватися, то з темою інтиму поки варто почекати.
 • Якщо вам обом вже комфортно спати в одному ліжку, то можна переходити на новий рівень.

Не поводься так, ніби ти одержимий сексом

Подивимося правді в очі – якщо ти – чоловік певного віку, який відчайдушно хоче, щоб його дівчина зайнялася з ним сексом, то ти, ймовірно, одержимий цією темою. І все ж, не варто весь час жартувати, натякати або навіть відверто посилатися на інтим. Вона повинна повірити, що ти хочеш тільки її.

 • Не варто приховувати той факт, що ти чоловік з потребами, але тобі слід уникати вульгарності і постійних розмов про інтим.
 • Не принижуй інших жінок, інакше вона буде відчувати себе шматком м’яса.

Будь вірним

Якщо ти хочеш, щоб твоя дівчина довіряла тобі, ти повинен бути вірний. Тісно спілкуючись з іншими жінками, ти знижуєш шанси на інтим з цією дівчиною. Звичайно, ніхто не забороняв розмовляти з іншими дамами, але твоя дівчина завжди повинна відчувати себе особливою.

 • Проводь з нею багато часу. Переконайся, що ви плануєте хоча б одне або два побачення щотижня.
 • Є різниця між вірністю і власницьким ставленням до дівчини. Ви повинні бачитися, тільки коли у вас обох є таке бажання. Не намагайся бути поруч з нею 24 години на добу, 7 днів на тиждень, інакше вона почне відступати.

Добре до неї стався

Стався до неї як до леді

Для цього потрібно бути ввічливим, добрим, тямущим і в цілому гідним захоплення. Відкрий для неї двері, дай їй своє пальто, коли їй холодно, відсунь для неї стілець і допоможи нести важкі сумки.

 • Обов’язково зроби їй комплімент, щоб показати, наскільки вона чудова або особлива.
 • Важливо бути джентльменом, але не роби нічого, що здається тобі занадто неприродним, інакше складеться враження, ніби ти хочеш здаватися кимось іншим.

Прибери свій будинок

Це може прозвучати нерозумно, але якщо ти хочеш, щоб твоя дівчина дійсно відчувала себе особливою, не варто запрошувати її до себе додому, якщо там нещодавно пройшла війна брудного одягу та немитого посуду. Зміни білизну, викинь посуд і нарешті вимий ту стару сковорідку від жиру!

Проявляй інтерес до її особистості

Найбільший страх дівчини може полягати в тому, що тобі абсолютно наплювати на її розум, адже на першому місці завжди буде тіло. Твоє головне завдання: довести, що вона помиляється. Покажи що тобі подобається її особистість, що тебе цікавлять її надії, мрії й принципи.

Запрошуй її на романтичні побачення

Для того, щоб у дівчини з’явилося бажання, потрібна романтична атмосфера. Змусь її відчути себе особливою, запросивши на прогулянку, одягнувшись і вибравши романтичне місце, щоб повечеряти або просто подивитися на зірки. Не потрібно вигадувати велосипед, в Інтернеті є купа ідей для створення романтичних побачень.

Будь уважним до її потреб

Якщо ти не уважний до повсякденних потреб своєї дами, то яким ти будеш в ліжку? Твоя дівчина повинна відчувати, що ти знаєш, коли їй сумно, погано, тривожно, або навіть просто холодно. Зверніть увагу на її очі, мову тіла і слова. Таким чином ти зможеш дізнатися, що її турбує. Якщо ти поводишся відсторонено, коли вона явно чимось засмучена – це може викликати думки про те, що вона тобі абсолютно нецікава.

Переконайся, що вона готова

Якщо ти дійсно турбуєшся про свою даму, варто переконатися в тому, що вона готова до інтиму. Якщо це її перший досвід або вона глибоко релігійна людина, доведеться набратися терпіння і дати їй достатню кількість часу. Для початку, вона повинна дозволити собі подумати про фізичний зв’язок з тобою.

Заведи її

Будь до цього готовий

Якщо ти хочеш інтиму, то ти повинен бути до нього готовий. Завжди носи при собі засоби контрацепції. Це не означає, що саме в цей вечір вона погодиться, але він точно не завадить.

Задай настрій

Запроси її на романтичну вечерю, запали свічки, включи легкий джаз, приготуй що-небудь смачне і запропонуй їй червоного вина. Така атмосфера задасть романтичний настрій і дівчина трохи пом’якшиться. Можливо, для вас це здасться банальним. Тоді можна вибрати той варіант, який подобається вам обом.

Поцілуй її

Не варто бути занадто пристрасним. Спочатку можна просто поправити волосся, провести рукою по щоці, легко поцілувати і рухатися максимально повільно. Прояви свою ніжність. Не потрібно лапати її за всі частини тіла. Покажи, що ти можеш бути дуже чуттєвим і ніжним.

Грай за правилами

Якщо ти дійсно хочеш заволодіти цією дівчиною, не варто поводитися як сексуальний звір. Не зривай з себе одяг і не прискорюй події. Роби все повільно і розслаблено. Роби перерви між поцілунками, щоб вона могла перевести подих і захотіти тебе ще більше. Повільно, але впевнено рухайся до своєї мети і роби це так, ніби вона найдорожчий скарб на світі.

Поважай її думку

Якщо вона каже, що їй щось не подобається, не варто наполягати. Прислухайся до її бажань і тоді ваша ніч буде незабутньою.

А ви відчуваєте проблеми з інтимом? Якими хитрощами користуєтеся ви?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

Adblock
detector