Як зробити виразний, але не кричущий манікюр?

Кожна жінка, що новенький манікюр – це антистресова терапія. Гарний доглянутий вигляд наших нігтиків може принести щастя.

Грамотно підібраний дизайн нігтів допоможе в цьому.

Зверніть увагу на синю палітру відтінків в цьому сезоні.

Спробуйте поекспериментувати з синіми відтінками. Виберіть будь-який від ніжного до насиченого. Синій відтінок – це цьогорічний хіт. Він здатен створити свіжий яскравий образ своїй власниці. Найкраще синя кольорова гама поєднується з білим кольором. Таке поєднання робить манікюр більш витонченим та елегантним.

Ще один хіт цього року – смарагдово-зелена палітра.

Великою популярністю користується смарагдовий колір, особливо, в приглушених і матових тонах. Урізноманітніть смарагдовий манікюр квітковими мотивами, геометрією та білим кольором. Таким чином можна добитися дійсно стильного вигляду для своїх нігтиків.

Французький манікюр, попри свою лаконічність, виглядає дуже витончено, виразно і дорого.

Незмінним трендом залишається французький манікюр. Цей лаконічний дизайн підходить під будь-який гардероб. Якщо класичний френч вам наскучив, то спробуйте урізноманітнити його гліттером, флористикою, стразами, геометрією, або чорно-білим мережевом.

Якщо білосніжний френч вам здається надто передбачуваним, спробуйте кольоровий дизайн.

Френч не обов’язково має бути білим. Червоні кінчики нігтя виглядають пристрасно, чорні – незвично, сині – свіжо, а зелені, чи жовті – радісно. Френч дозволить вам залитися делікатними в будь-якому кольорі. 

 

В тренді чітка геометрична форма.

Скромний нюд і стрімкі геометричні ліні здатні створити неймовірно виразний, але ненав’язливий манікюр. Таке рішення підкреслить ваше чуття стилю. Геометрію можна поєднувати з різними мотивами та кольорами. 

А якому дизайну манікюру ви надаєте перевагу?

Sofia
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector