Як зрозуміти почуття чоловіка за його знаком Зодіаку

Щоб зрозуміти почуття представника сильної статі і розгадати його наміри, є сенс зазирнути в гороскоп.

Чоловіки не люблять говорити про почуття вголос. Вони висловлюють своє ставлення до коханих жінок вчинками, залицяннями, загалом поведінкою, яка, на їхню думку, красномовніша тисячі слів. Ось тільки не кожна панночка здатна розгадати посил, який надає їй коханий. Та й чоловіки всі індивідуальні, а тому свої почуття вони висловлюють по-різному. Тому, щоб зрозуміти почуття представника сильної статі і розгадати його наміри, є сенс зазирнути в гороскоп.

Овен

Овни – буквальні особистості, наміри яких можна легко прочитати по обличчю. Цей чоловік буде дивитися на вас закоханими очима, ловити кожен жест і реагувати на вашу реакцію, намагаючись зрозуміти ставлення до нього. Крім цього, закоханий Овен починає демонструвати свої кращі якості, показувати який він діяльний і успішний. Підопічний Марса робить так з конкретною метою – привернути до себе увагу, здивувати і зачарувати собою. Помітивши явну активність і увагу до своєї персони з боку такого чоловіка, можете не сумніватися, він у вас закоханий.

Телець

На відміну від Овна, Телець не проявляє своїх почуттів явно. Закохавшись, ця людина прагне стати другом, «промацуючи грунт» і вивідуючи всі особливості вашого характеру. Телець не буде явно загравати, він намагається зблизитися з вами, розповідаючи смішні і веселі історії, які відбувалися з ним або його друзями. Таке легке загравання дозволяє Тельцю оцінити свої шанси, і вирішити, чи варто починати активну фазу залицянь, або взагалі не проявляти себе як закоханий чоловік. Представники даного знака дуже обережні і дуже бояться бути відкинутими жінкою, в яку закохані. 

Близнюки

Близнюки легко притягують до себе людей, а вже якщо у цього чоловіка з’явилися справжні почуття, він стане неймовірним причепою. Але його активність не має нічого спільного з нав’язливістю. Він буде березневим котом кружляти навколо вас, здійснюючи божевільні і несподівані вчинки. Мета Близнюка: здивувати, шокувати, і, звичайно ж, підкорити серце своєї обраниці. Він не приховує своїх почуттів і робить все, щоб його кавалерійський наскок закінчився повним успіхом. А про те, що Близнюк налаштований серйозно і його почуття справжні, скаже гранична відвертість цієї людини.

Рак

Про те, що чоловік Рак відчуває до вас почуття, скаже різка зміна в його поведінці. Цей представник сильної статі раптом стане ставитися до вас поблажливо, по-батьківськи, дбайливо вкриваючи від холоду своїм светром, даючи поради «бувалого» і схвально називаючи вас «Моя маленька». Це його спосіб встановити між вами місток довіри, і показати, що він готовий опікати і піклуватися про вас. Водночас Рак навряд чи відкрито скаже про свої почуття. Швидше ви все зрозумієте по його очах. До того ж будь-який ваш флірт на стороні буде викликати у цієї людини напад образи і ревнощів, що явно скаже про його почуття.

Лев

У ставленні до вас Лева і розбиратися довго не потрібно. Якщо у представника даного знаку з’являться до вас любовні почуття, він всім покаже, що ви – його жінка, а будь-які спроби загравати з вами буде припиняти на місці, причому в грубій формі. З вами ж Лев стане романтичним і галантним, ввічливим і чемним, що буде різко дисонувати з його різкою, наполегливою, а іноді і грубою поведінкою. Представники стихії Вогню вміють зробити так, щоб їх дама серця відчувала себе королевою. Лев обов’язково буде водити кохану по дорогих ресторанах, буде дивувати розкішшю і щедрістю, дарувати дорогі подарунки. Це його стиль прояву почуттів, який легко вгадується панянкою.

Діва

Чоловік знаку Діва – особистість серйозна, і ви зрозумієте це, як тільки він закохається в вас. Цей представник сильної статі не буде витрачати час на балаканину і порожні обіцянки. Він людина справи, а тому, перш за все, починає вивідувати всю детальну інформацію про свою кохану через соціальні мережі, друзів і знайомих. Воно необхідно йому для залицяння. Коли настане потрібний час, кохана Діви буде вражена вчинками, які зробить для неї цей чоловік, і подарунками, які піднесе Діва. Не дивуйтеся, якщо в голову закрадеться думка про те, що чоловік даного знака ясновидець! Він настільки добре підготується до залицяння, що для вас це буде те саме що магія. 

Терези

Чоловіки Терези справжні хвальки. Вони прекрасно знають жіночу натуру і чітко розуміють, що привертає ту чи іншу дівчину. Тому закохавшись, ці чоловіки почнуть розмовляти з вами про моду, просити поради з вибору одягу, цікавитися вашим смаком і вашими уподобаннями. Загалом, Терези зроблять все, щоб завоювати вашу увагу. Ці особистості будуть постійно захоплювати вас різними цікавими історіями і уважно слухати ваші одкровення, не забуваючи підливати вино в ваш келих. При цьому з вуст Терезів будуть щохвилини литися річки компліментів, від яких ви будете танути, немов морозиво на сонці.

Скорпіон

Коли чоловік Скорпіон має почуття до вподобаної панночки, від нього починає виходити хвиля найпотужнішого магнетизму. Його очі, міміка, рухи, все стає привабливим. Що характерно, привабливість ця має сексуальний характер, вас просто полонить цей сильний і впевнений в собі чоловік, через що зникає будь-яке бажання чинити опір йому. Якщо ж Скорпіон почне залицятися, у вас навіть не виникне думки відмовити йому, адже він стане діяти напористо і безапеляційно. Скорпіон почне поводитися з вами так, ніби ви завжди були його жінкою і його долею.

Стрілець

Зі Стрільцями все досить просто. Зрозуміти, що у цього чоловіка до вас почуття можна з його поведінки. Він буде слідувати за вами по п’ятах, чатувати під вікном з букетом квітів, писати на асфальті слова любові, складати ліричні вірші і дивитися на вас очима глибоко закоханої людини. І не думайте, що ваша відмова стримає запал велелюбного Стрільця. Цей чоловік азартний, і будь-які перешкоди для нього як червона ганчірка для бика. Стрілець буде з’являтися несподівано, радувати і дивувати вас так, як ніхто і ніколи раніше не дивував. Тому приготуйтеся, якщо до вас буде залицятися підопічний Сатурна, він не зупиниться, поки не почує заповітне “так”.

Козеріг

На відміну від представників інших знаків Зодіаку, закоханий Козеріг в присутності жінки, до якої відчуває щирі почуття, червоніє і губиться. З цієї  боязкості і нерішучості вже можна здогадатися, що ця людина до вас небайдужа. Він стає надмірно галантним і уважним. При цьому чоловік даного знака зовсім не квапить події. Зробивши натяк, він займає вичікувальну позицію, чекаючи дій у відповідь від жінки, яка йому сподобалася. Він не проявить себе до тих пір, поки не усвідомить, що любов можна втратити назавжди. Ось тоді Козеріг проявить себе у всій красі, і зробить все, щоб завоювати обраницю.

Водолій

Відчувши інтерес до представниці протилежної статі, Водолії повністю змінюються. Вони пускають в хід всю свою чарівність, починають говорити без угаву, часто прибріхують, щоб додати собі значущості, в загальному, намагаються всіма способами привернути до себе увагу. При цьому чоловік даного знаку так і норовить взяти вас під лікоть або утримувати ваші долоні у своїх руках. Вони впевнені, щоб проникнути до вас в серце, необхідний тактильний контакт. Правда, тут важливо розуміти, що почуття Водолія нерідко бувають оманливі. Ви можете повністю довіритися цьому чоловікові, а він просто зникне в один «прекрасний» момент.

Риби

Ви відразу зрозумієте, що стали небайдужі для чоловіка знака Риби. Закоханий і натхнений, це представник сильної статі стає неймовірно романтичним і милим. Риби не стануть приховувати, що захоплені і розраховують на взаємність. Вони будуть підтверджувати свої наміри романтичними побаченнями, частими спільними прогулянками і бажанням усамітнитися з вами. У закоханих Риб проявляються творчі таланти. Ці особистості можуть почати писати картини або складати гарні вірші. Правда, висловлюючи свої почуття, цей чоловік не буде робити активних кроків у вашу сторону, оскільки дуже боїться відмови.

А як ваші кохані чоловіки проявляють свої почуття? 

Ira
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector