Як зрозуміти, що підтримка подруги не йде тобі на користь?

Важливо для кожної ділитись своїми тривогами і невдачами із близькими людьми. І в час, коли технології забезпечують безперешкодне спілкування без огляду на відстань, ділитись потаємним стало ще простіше. Здавалось би, “у щасті і у горі” було сказано не тільки про шлюб, але й про таку важливу у житті кожного дружбу. Втім, не завжди спроби знайти розраду у подрузі завершуються успішно. До вашої уваги – найбільш показові реакції подруги на ваші негаразди.

Байдужість

Напевно, усі бували у такій ситуації, коли так звана “подруга” починала уникати контакту, коли у вашому житті щось йшло не на лад. Є категорія таких людей, які поруч тільки “у щасті”. Коли у вас усе добре, вони сподіваються відхопити “шматок” вашого щастя. Без жодних сумнівів, їм це вдається. А коли у вашому житті виникають певні проблеми – їм уже нічого із вас взяти. І вони відвертаються. Такого роду “подругам” не подобається слухати про ваші негаразди. Або ж вони це роблять без особливого ентузіазму, після чого йдуть не оглядаючись.

Напад

Є і такі “подруги”, які, як оголений провід, реагують на моменти, коли вам необхідно доторкнутись до їхньої руки для розради. Тільки-но ви починаєте ділитись наболілим, вони одразу займають позицію нападу. Мовляв, у всіх проблемах винні ви і тільки ви, і слід нарешті навчитись жити правильно. Найчастіше, така реакція виникає у тих, у кого такі ж проблеми. Цим “подругам” стає легше, коли вони усі ті почуття, що довго тримали у собі, викидують на інших, коли біль стає немов чужою. Варто триматись осторонь подібних людей.

Фальшиве співчуття

Не кожен зможе по-справжньому бути щасливим за іншого. Але співчуття – таке звичне відчуття, і часом складно уявити, що комусь воно може бути не характерним. “Подругам”, які під словом “дружба” розуміють спільне проведення часу і тільки, буде вкрай складно розділити із вами горе. І їх можна зрозуміти. Не діліться своїми почуттями з усіма, кого ви зустрічаєте на своєму шляху. Знаходьте вихід із скрутної ситуації разом із людьми, які вам дійсно близькі. І, що не менш важливо, для яких ви є близькими. Якщо немає таких подруг, краще зверніться до рідних. А ще, на майбутнє, фільтруйте своє середовище ретельніше і не витрачайте час на порожні знайомства.

Прихована радість

Прихована радість – чи не найгучніший сигнал, який свідчить про те, що подруга є фальшивкою. Награне співчуття ще можна зрозуміти, байдужість і напад агресії теж. Але радість за ваше нещастя – це перебір. На жаль, подібне у житті зустрічається не так вже й рідко. І причиною цьому, як правило, є заздрість. Люди не завжди намагаються тримати якомога далі від себе об’єкт заздрості. Часто цими “ворогами” стають більш успішні подруги.

Як результат – ваша “подруга” буквально очікує чергового разу, коли у вас щось піде не за планом. Вона навіть може вас скеровувати до, на її думку, нещасливого фіналу. І цією “турботливою порадницею” нерідко може ставати подруга дитинства чи людина, із якою ви багато років були у тісних стосунках.

Як врятуватись від такої “дружби”?

Варто, як завжди, спокійно видихнути та спробувати знайти гармонію у собі. Ніхто вам не допоможе, якщо не будете готові собі допомогти ви. Зрозумійте, що всередині цієї поганої подруги кричить маленька дівчинка, якій так бракує любові і щастя. Вона готується до оборони нападом і насолоджується моментами, коли не вона найбільш нещасна у світі. Спробуйте уникати таких людей. А ще краще – врятуйте їх від самих себе. Обійміть, переконайте їх у важливості і допоможіть їм знайти шлях, на якому вони почуватимуть себе впевнено. Злих людей немає. Є тільки ті, у серці яких надто багато болі і гніву.  Зрештою, ви не змусите інших любити вас. Але, цілком можливо, вам вдасться полюбити себе і оточуючих.

Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector