Яка найсильніша емоція у кожного знака Зодіаку?

Емоції і емоційний настрій – річ непередбачувана. Одна сторона може розкрити, наскільки знаки Зодіаку вміють добре управляти своїми емоціями, а інша – дозволяє дізнатися їхню справжню істину. Астрологія покаже, які емоції у різних представників проявляються на інтенсивному рівні.

Овен

Злість. Цій емоції не слід дивуватися, адже знак слідує своїм пристрастям і живе за їх встановленим принципом. Вони завжди починаються злитися, якщо виходять в себе або щось стає їх визнаним подразником. І свою злість вони часом не завжди можуть приборкати, тому вона набуває вигляду їх найсильнішої емоції.

Телець

Гидливість. Цей знак відноситься до предметів або подій на свій розсуд. Ця риса робить їх занадто розбірливим не тільки до того, що бачать перед собою, а й у відносинах. І представникам цього знаку властиво бурхливо реагувати на зовнішні подразники, і тим самим показувати свої емоції.

Близнюки

Захват. Ці знаки відмінно знають, якою ноткою позитиву зарядити свою компанію або найближче коло людей. І цим вони стають ще більше чарівними, що не викликає загального захоплення у людей. Основна мотивація побудована на тому, щоб жити весело і невимушено.

Рак

Туга. Цей знак позитивно налаштований лише до спокою і розміреності. Але через те, що представники цього знаку у своє життя практично не пускають людей, то на них нападає туга і смуток. І все, що не зможе їх розвеселити і затьмарити сірі будні, перетворюється в примхливість, до якої вони, як ніхто інший схильні.

Лев

Честолюбство. Знак відрізняється від інших представників своєю самодостатністю і впевненістю. Лідерські риси вони завжди висувають на перший план, приправляючи їх здібностями і талантами. І зарозумілість ні в якому разі не заважає їм притягувати до себе навколишніх і вести їх за собою.

Діва

Завзятість. Знак завжди точно знає своє призначення і місце в житті. Основна їх мета – порядок у всіх справах і починаннях. Сильна емоція виражається в постійній готовності, зібраності, рішучості і працездатності представника зоряного небосхилу. Рухатися вперед і не звертати з наміченого шляху – гасло цього знака.

Терези

Втома. Практично завжди ці знаки на собі відчувають велику втому, яка розвивається на тлі активного спілкування. Тому вони стають емоційно перевантаженими. Щоб не розірватися на мільйон дрібних частин, потрібно відгородитися від усіх і міцно зайняти свій особистий простір. Відпочинок і тиша зробить їх майже невразливим до зовнішніх подразників.

Скорпіон

Окриленість. Знакам подобається життя у всіх його проявах, але їм деколи здається, що для повного щастя не вистачає повітря. І якщо Скорпіони зайшли в глухий кут, то в непростий момент можуть відчути небувалу окриленість, яка буде виражена в позитивних моментах. І поштовх цьому зробить усвідомлення повної свободи і краси.

Стрілець

Необізнаність. Сильні емоції  Стрільці можуть відчувати лише в тому випадку, коли будуть відчувати себе повністю необізнаним. І це обґрунтовується нестачею знань, яких у них в недостатній кількості. Але вони звикли не звертати увагу на сильну сторону емоції і вигідно її маскувати під жарти.

Козеріг

Стимул. Вони завжди налаштовані на благополуччя і успіх. І не вважають ганебним те, що вони хочуть процвітати на будь-якому терені, щоб підкорити всі вершини і на них зміцнитися. І це їм вдається, завдяки силі мотивації і встановленим цілям.

Водолій

Обурення. Підвищений рівень інтелекту не може прийняти той факт, що існують неписьменні або неосвічені люди. Тому їх збурень немає меж. І вивести з моральної рівноваги зможуть лише ті, хто не помічає логіку в елементарних речах.

Риби

Спокій. Ці знаки Зодіаку найбільш замріяні особистості. На емоційному рівні вони можуть навіть налагодити космічний зв’язок з інопланетними жителями. Але всю енергію вони використовують на заспокоєння свого розуму. Навколишній світ – це тонка межа між їх справжнім і світом ілюзій. І він є для представника справжнім натхненням.

Ira
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector