Яке твоє справжнє призначення в житті згідно знаку Зодіаку?

Дивлячись на гороскоп і положення сонця щодо певних сузір’їв, ми можемо наблизитися до розуміння мети нашого життя.

Рано чи пізно всі ми запитуємо себе: «Для чого я живу?», «Навіщо я тут?»

І, попри те, що це дуже індивідуально і у кожного унікальний життєвий шлях, астрологія дає приблизне розуміння відповіді на ці питання.

Як знайти своє призначення? Дивлячись на гороскоп і положення сонця щодо певних сузір’їв, ми можемо наблизитися до розуміння мети нашого життя.

Для цього треба взяти дату твого народження. Вона покаже в якій сфері життя тобі варто більше себе проявляти. Всього є 12 знаків Зодіаку, у кожного з них є унікальні риси, бажання, моделі поведінки, засновані на тій групі, до якої вони належать.

Є чотири групи елементів:

Вода (Рак, Скорпіон, Риби)

Вони емоційні, чутливі, винахідливі і дбайливі. Вони люблять близькість і довгі відверті розмови. У них добрі серця і вони дуже пристрасні натури.

Вогонь (Овен, Лев, Стрілець)

Пристрасні, рішучі й сильні. Вони амбітні, асертивні. Природжені лідери. Любителі пригод і жити на повну котушку.

Земля (Телець, Діва, Козеріг)

Приземлені, практичні, з аналітичним складом розуму … Але не позбавлені емоцій. Вони терплячі і здатні важко працювати. Їм подобається стабільність. І вони ктрохи матеріальні.

Повітря (Близнюки, Терези, Водолій)

Революціонери в душі, інтелектуали, креативні, з добре розвиненою логікою. Вони люблять обговорювати нові ідеї та філософствувати. У них є своє бачення і вони жадають змінити світ на краще.

Тепер давай подивимося які риси кожного знака визначають його долю.

Овен (21 березня – 19 квітня)

Овен – це пристрасний представник стихії вогню. Вони сповнені духу змагання і ентузіазму, прагнуть створити щось важливе. Вони не будуть вичікувати в стороні свого часу, вони кинуться в плавання без страху і докору. Призначення Овна – процвітати. У чому завгодно. В мистецтві, культурі, технологіях, комерції, розвагах або взагалі в будь-якій іншій галузі. Вони мріють зробити прорив, бути першопрохідцями.

Телець (20 квітня – 20 травня)

Телець – це представник стихії землі. Мета – стабільність. Тельці прагнуть звести з нуля весь свій світ. Їм подобається купувати різну, цінну власність, багатства. І в стосунках їм потрібна тиха гавань. Тобто, теж стабільність. Призначення Тельця – створити потужну матеріальну базу для себе і своїх близьких.

Близнюки (21 травня – 20 червня)

Близнюки – це знак повітря. Це найактивніший і соціалізований зі всіх знаків.Мета його життя – об’єднувати людей між собою. Вони можуть цього не усвідомлювати, але саме ця їхня звичка заводити бесіди з малознайомими людьми в кафе і на зупинках, перевіряти всіх чи запросили на вечірку, допоможе їм об’єднати людей.

Рак (21 червня – 22 липня)

Рак – найсильніший зі стихії води. Вони надають підтримку світу своєю емпатією. Вони усвідомлюють свої емоції і поважають емоції інших. Вони можуть інтуїтивно зрозуміти що тобі потрібно і завжди будуть поруч, коли тобі потрібна підтримка. Їх призначення – навчити світ безумовної любові.

Лев (23 липня – 22 серпня)

Лев – найбільш вогненний з усієї своєї стихії. Куди б він не пішов, він завжди в центрі уваги. У них видатна сила духу і харизма. Вони можуть бути дуже хорошими лідерами, тому що просто зачаровують людей. Їх призначення – показати світу що таке бути безстрашним і випромінювати світло.

Діва (23 серпня – 22 вересня)

Діва – це стихія землі. Вони володіють аналітичним складом розуму і на них з легкістю можна покластися. Вони завжди прагнуть поліпшити те, за що беруться, і як зробити так, щоб всі люди жили у світі. Вони люблять все упорядковувати і готові трудитися над цим не покладаючи рук. Їх місія – зробити світ кращим будь-якою ціною.

Скорпіон (23 жовтня – 21 листопада)

Скорпіон – це водний знак. Їх основна риса – пристрасть. Що б вони не робили, вони викладаються на повну. Все або нічого. І саме вони можуть показати цього світу, що пристрасть, захопленість і рішення довести все до кінця, творять справжнє диво, допомагаючи досягти будь-яких цілей.

Терези (23 вересня – 22 жовтня)

Терези – стихія повітря. Їм до душі баланс і справедливість. Їм важливо вислухати позицію обох сторін в будь-якому конфлікті перш ніж втрутитися. Їх призначення – використовувати свою неупереджену думку в службу людству, щоб весь світ став кращим.

Стрілець (22 листопада – 21 грудня)

Стрілець – представник стихії вогню. Найбільш волелюбний, найцікавіший з усіх. Вони люблять досліджувати нове. Подорожувати, пізнавати нові культури, розширювати свій кругозір. Вони в усьому і завжди шукають нове. Їх призначення – навчити світ дитячої безпосередності, захопленості і цікавості.

Козеріг (22 грудня – 19 січня)

Козероги – стихія землі. Вони завжди готові підтримати своїх друзів і членів сім’ї. Вони – найвірніші друзі. Їх мета – навчити світ щиро дбати і любити своїх близьких.

Водолій (20 січня – 18 лютого)

Водолій – знак повітря. За вдачею вони бунтарі. Але також майже найбільш жалісливі зі всіх знаків Зодіаку. Їх призначення, як не дивно, теж у тому, щоб зробити світ кращим. Вони цілком можуть сильно вплинути на сучасні технології. Або просто служити волонтерами в різних установах. Вони показують світові важливість співчуття, щедрості і постійного поліпшення себе і задіяння своїх ресурсів на благо суспільства.

Риби (19 лютого – 20 березня)

Риби, ясна річ, знак води. Вони також тонко відчувають, як і Раки. Також вони дуже винахідливі і розвинені в плані інтуїції. Вони самовиражаються за допомогою музики, живопису, поезії та інших видів мистецтва. Ця жага живе у них в душі. Їх місія – висловити свій внутрішній світ настільки точно і глибоко, наскільки це можливо.

Ira
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector