Які сни попереджають нас про хвороби?

Іноді хвороби сигналізують про себе набагато раніше, ніж людина починає відчувати нездужання і конкретні симптоми захворювання.

Однією з таких ознак є паніка і занепокоєння уві сні, коли в стані повного розслаблення орган, який страждає, надсилає певний імпульс в головний мозок. Людина бачить цей імпульс, як сновидіння, найчастіше асоціативними образами.

Прямі та асоціативні сни

Прямі сни – це сновидіння, де спляча людина відчуває біль, страх, бачить кров. Такий стан супроводжується аналізом власної поведінки і прийняттям якихось рішень.

Асоціативні сни прямо не вказують на проблему і вимагають розшифровки, але тут немає ніякої магії. Сомнологи – фахівці в галузі вивчення сну і нейробіології – дали наукове пояснення багатьох проблем.

На які хвороби вказують сни

Сигнали психосоматичних реакцій є прямими показниками до розшифровки побачених сновидінь.

Наприклад, людині сниться одна і та ж неприємна подія, немов хтось постійно присипає її, чимось схожим на землю. Стає важко дихати, не вистачає повітря, тривога переростає в страх. Ймовірно, це вказує на проблеми з легенями або дихальною системою.

Дуже часто мозок показує тому, хто спить, в абсолютно різному вигляді, воду. Наприклад, бурхливі, стрімкі, брудні річки або струмки, що несуть сміття і каміння, від одного вигляду яких стає не по собі. Незалежно від того, чи потрапила в них людина, чи є спостерігачем – це вказівка ​​на засмічені судини. Якщо вода чиста, не вирує – це не обов’язково серцево-судинна система. Будь-який орган, що знаходиться в стадії ремісії, може нагадати про себе.

ДТП або авіакатастрофа, пов’язана з відмовою двигуна, свідчать про захворювання серця. Так можуть проявлятися провісники гострого інфаркту міокарда.Сни, в яких людина бачить себе серед каменів, постійно пересуває ці камені, підказує, що є проблеми зі стравоходом або шлунком. Ще при захворюванні травного тракту часто сняться плазуни – ящірки, жаби, змії – які можуть нападати і навіть потрапляти в шлунок.

На захворювання центральної нервової системи вкажуть сни, в яких обов’язково буде велике скупчення народу, переважно не знайомого. Це може бути галаслива вечірка, стадіон, базар, де люди снують туди-сюди, і з цього круговороту неможливо вибратися. Втекти або сховатися не виходить, а вранці людина себе почуває пригніченою і розбитою.

Ставлення до сновидінь

Сенсу шукати після кожної ночі віщі знаки – немає. Як говорив Зигмунд Фрейд: «Банан, побачений у сні, може означати просто банан».Потрібно розуміти, що сни не остаточний вирок – це тільки підказки організму, а в разі підозр на розлади зі здоров’ям, звертатися за допомогою потрібно до лікарів.

Ira
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector