Які вони – справжні джинси: головні критерії вибору

Які тільки чутки не ходять у народі про так звані “справжні” джинси. Одні переконані, що джинс без домішок аж надто жорсткий і у ньому неможливо ходити, відтак – краще обирати зручніший замінник. Інші ж зазначають, що хороші джинсові штани повинні “стояти”. Так-так, буквально таки стояти. Саме за цим критерієм колись обирали свій ідеальний денім наші батьки. Зрештою, часи змінюються і, разом з тим, руйнують міфи. Але одне запитання таки залишається без відповіді. Принаймні, для більшості. Як же обрати якісні джинси? Давайте розбиратись разом.

Джинс матеріал важкий

Що не кажіть, а в чомусь “експерти з минулого” таки мали рацію. Джинс у чистому вигляді і справді важкий. Орієнтовно, штани на дорослу людину повинні важити близько кілограма. Що стосовно жіночих джинсів, то вони, як правило, важать менше – відповідно до параметрів і ваги тіла. Звісно, купувати не суто джинсові джинси можна. Тільки-от краще стримайте себе від спокуси придбати аж надто легенькі штани. Без жодних сумнівів, у таких ви джинсу не знайдете зовсім. Відтак, і прослужить вибір на порядок менше.

Якщо ж ви запеклий прихильник стрейчевих джинсів, теж не варто нехтувати критеріями “фірми”. Єдина і, напевно, найбільш функціональна відмінність такого роду джинсів від підробки – вони тягнуться не вертикально, а горизонтально. І, так, разом із кишенями.

Фурнітура

У якісних джинсах кожна застібка – це функціональна частина джинсового виробу. Простежте, щоб усі застібки на обраних вами джинсах проходили наскрізь тканини та були чітко помітними із внутрішнього боку.

Зауважили, що замок розходиться – залишайте джинси і виходьте з магазину. Там ви якості не знайдете. У справжніх джинсах і замок повинен бути якісним та “працювати” без збоїв. І навіть якщо ви помилились із розміром та замок розійшовся само собою – це ситуації не змінює. Ще одне – блискавка повинна бути тільки з металевими зубцями, навіть для жінок. І переважно латунного кольору. Язичок бовтатись не має. Якщо ви дивитесь саме на такі джинси – рухаємось далі.

А тепер варто як слід оглянути гудзики і клепики. На усій фурнітурі повинен бути логотип фірми або торгової марки. У протилежному випадку – ви обрали китайську (або ж турецьку) підробку. До того ж, фірмові джинси не повинні мати пошкоджень. Ретельно перевірте, чи усі клепи цілі та рівні. Адже на фабриці фурнітура встановлюється плавно під пресом, що мінімізує бодай які-небудь відхилення.

Ще одна не така вже й дрібниця – металева стійка під гудзиком. Джинси декоровані пластиком – скажете ви. Навіть у такому разі гудзик повинен бути надійним.

Етикетка і шви

А тепер час вивертати ваші джинси навиворіт. Перш за все, переконайтесь у міцності швів.  Вони повинні бути акуратними, без жодного дефекту. Ніяких обірваних ниток, що стирчать. І навіть якщо продавець каже, що саме тут і зараз, при вас, їх обріже. Це перша ознака фальшивки.

На завершення, етикетка. Як би це парадоксально не звучало, але тільки фірмові джинси можуть похизуватись “пожуваною” і “побитою” етикеткою, відстроченою рівно по всьому периметру. Усе сходиться? Вітаємо, у ваших руках справжні джинси.

AnnaM
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector