Який ти котик по знаку Зодіаку?

А ви коли-небудь замислювалися над тим, якби ви були кішкою, то якою? Ніжним вуркотливим котиком чи бродячим котиськом? А може мисливцем на щурів?

Відповісти на це запитання вам допоможуть астрологи, які вже уявили, якими були б знаки Зодіаку в образі котів. 

Овен – енергійний кіт

Пухнастий і гордий кіт — це прототип Овна. Така тваринка не буде сидіти на місці. Вона облазить усі шафи і обдряпає дорогі меблі. Та не чекайте, що це перейде, бо такі котики рідко змінюють свою поведінку. Капостити господареві вони не будуть, але гостям запросто.

Телець – кіт з великої літери

Це справжній кіт за всіма мірками. Його дні проходять на дивані або біля миски з їжею, тому не дивно, що з віком він нагадує відгодованого ведмедика. Цей кіт порозуміється з дітьми і витерпить усі їхні знущання. 

Близнюки – кіт, з яким не засумуєш

Він активний, допитливий та непосидючий. Легко йде на контакт як з людьми,  так і з іншими тваринками. Однак його цікавість часто закінчується плачевно. Адже кіт може опинитися в пральній машинці чи в духовці. 

Рак – найласкавіший кіт

Цей кіт не любить чужих людей. Він звик до своїх господарів, поруч з якими почуває себе затишно. Котів-Раків ображати не варто, бо вони можуть помститися. Вони звикли відповідати іншим взаємністю. 

Лев – кіт з царськими звичками

Кіт-Лев любить, коли його хвалять. Він почуває себе володарем дому, який робить послугу людям, що живуть разом з ним. Його погляд говорить: «годуйте мене і гладьте».

Діва – порядний котик

Це дуже акуратний та охайний тип котиків. З ними не буде безпорядку в домі і ви ніколи не матимете проблем зі зіпсованими речами.

Терези – кіт з аристократичними звичками

Цей кіт не лише виглядає розкішно, але й поводиться як справжній пан. До їжі він також ставиться вибагливо. Для нього важливий зовнішній вигляд, який буде викликати захоплення в оточуючих. 

Скорпіон – кіт-філософ

Уявіть собі мудреця, який сидить на скелі і думає про сенс життя. Приблизно так поводяться ці кішки. Вони люблять усамітнюватися і поринати в свої роздуми. Зазвичай важко сказати, що у них на думці. 

Стрілець – кіт-мисливець

Це кіт-розбишака. Він — гроза усього двору і може дати прочухана навіть собакам. Цей котик чудовий охоронець свого дому від непроханої живності, але з бажаними гостями буде поводитися доброзичливо. 

Козеріг – мудрий кіт

У поведінці цього кота втілена уся його гідність. Він мудрий і не любить надокучати. Муркотіння можна дочекатися  лише на вихідних, бо він не звик до прояву своїх емоцій. Доторкатися до нього можуть лише близькі люди. 

Водолій – кіт з пригодами

У цього кота дуже насичене життя. Він непосидючий, тому завжди знайде пригоди. Навіть якщо немає можливості відправитися в Космос назустріч новому та незвіданому, то він зможе уявити, що мікрохвильовка — це космічний літак. 

Риби – кіт-артист

У цього кота дуже чуттєва та ранима душа. Він міг би писати вірші та ліричні пісні. Також його дуже легко образити. Однак цього робити не варто, бо помста буде не такою солодкою. 

А яким котиком ви себе уявляєте?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: