Який тип любові потрібен жінкам за знаком Зодіаку

Гороскоп допомагає з’ясувати, який тип любові підходить різним жінкам, враховуючи її знак Зодіаку.

Прекрасну любов бажає відчути кожна людина, але багато людей свої щасливі відносини представляють по-різному. Хтось потребує постійної пристрасті, комусь необхідний душевний комфорт, а деякі взагалі не уявляють почуттів без підкріплення ніжністю. Астрологія пропонує дізнатися, який тип любові принесе відчуття щастя кожному знаку Зодіаку.

Овен

Представниця перебуває в повному блаженстві, коли бере ініціативу у свої руки і змагається з чоловіком. І таку амбітну натуру не всім вийде приборкати через те, що вона завжди впевнена в собі, і не захоче витрачати свій дорогоцінний час на вивчення забобонів. У житті їй потрібен чоловік, який буде здатний тримати удар. І не буде розглядати рису байдужості, як прояв слабкості. І обов’язково візьме на свої плечі всю відповідальність за щастя представниці.

Телець

Це справжні жінки, які не боятися піклуватися про свого чоловіка і оточувати його своєю любов’ю. І Всесвіт нагородив цю представницю кращими рисами. Але поряд з цією жінкою повинен бути тільки морально стійкий чоловік, який з розумінням поставиться до всіх її примх. Кращою партією для створення щасливих стосунків є той чоловік, хто зможе розгледіти в представниці слабку жінку. І почне зважати на думку жінки, обожнювати її і захоплюватися всіма ідеями.

Близнюки

Цій товариській і допитливій жінці потрібна така ж людина, як і вона. А якщо тільки заповнити порожнє місце поруч з собою, так це вона ніколи не дозволить. Тому їй потрібно шукати гідного для себе чоловіка. І він повинен володіти не тільки пропорційним почуттям допитливості, але і бути вашим рівнем. А той, хто тягне на дно, не для таких птахів високого польоту. І ще чоловікові потрібно перенаправляти всі емоції своєї жінки на себе, щоб відчути справжню експресію почуттів.

Рак

Жінки цього знака здатні щиро передавати відповідні почуття. Це говорить про можливість віддзеркалення – як партнер до неї ставиться, так і вона до нього. Але якщо чоловік проявляють всю свою холодність стосовно неї, то він за це повинен понести покарання. І для щасливого життя представниці потрібен чоловік, який не буде на кожному кроці кричати про своє шалене кохання, а буде її доводити своїми благородними вчинками. А якщо наміри цього чоловіка будуть чистими, то тоді жінка зможе легко впоратися зі своїм душевним болем.

Лев

У своїх відносинах ці жінки бачать тільки гідного партнера, образ якого закладався ще в їх дівочих мріях. Тому представниці своєю впевненістю привертають до себе чоловіків. І здається, що для такої леді ніхто в житті не потрібен, але це не так. Для неї підійде розумний, галантний і ввічливий кавалер. Він зможе йти за потребою на поступки, тому жінці не потрібно буде втішати своє его. А якщо їй не потрібно займатися власним перевихованням, то завжди для неї знайдеться час для особистісного зростання.

Діва

Для жінки цього знака завжди потрібна конкретика в стосунках. Вона не буде розігрувати драм, бо не бачить в них необхідності. І якщо чоловіки вважають її холодною і розважливою, то вони не праві. І для представниці потрібен відповідний чоловік, який не потребує сльозогінного сюжету. І Діви обранець повинен бути наділений чуйністю, щоб розуміти і приймати свою партнерку такою, якою її створила природа.

Терези

Жінка знака завжди прагне до гармонії, тому відношення не є винятком. І завжди у неї поставлена ​​мета, за якою вона неухильно слідує. Стимулює її завжди до розвитку баланс у всіх сферах діяльності. І тільки яскраві та нові враження здатні надихнути представницю на нове життя. Тому їй потрібен чоловік, який їй повністю забезпечить жіноче щастя. І тільки в щасливому тандемі пара навчиться утримувати баланс і шукати компроміси в усіх життєвих перипетіях.

Скорпіон

Цій представниці властива висока сила духу. Вона справжня міцна фортеця, яку не так легко взяти штурмом. Вона все робить, щоб досягти успіху, не розпорошуючись на дрібниці. Має власну думку, яку не просто комусь похитнути. Але чоловік повинен бути не тільки вірним партнером, а й емоційно стриманою людиною. Нестерпний характер комусь потрібно терпіти, тому нехай це буде сильний духом чоловік.

Стрілець

Не завжди розуміє жінка цього знака, навіщо їй потрібні стабільні відносини. Своїм авантюрним характером вона не потребує чоловічої підтримки, тому виходити заміж аби це зробити – не для неї. Але що найбільше боїться зробити ця представниця, так втратити свою безпосередність і індивідуальність. І жінці потрібен такий чоловік, щоб разом з нею жив повним життям, розвивався і не пас задніх. І тільки тоді у пари буде шанс побігти назустріч своєму щастю.

Козеріг

Своєю практичністю ці жінки здатні будь-кого довести до сказу, але тільки не себе. Вони звикли постійно наводити порядок не тільки у своєму житті, але і в чужому, і по-іншому у них не виходить. Дуже часто через свій щільний графік у представниць абсолютно не залишається часу на себе. Будь-якого чоловіка жінка може підлаштувати під себе, але результат іноді буває непередбачуваний. Але партнера потрібно вибирати не тільки надійного, але і того, хто створить міцний фундамент, на якому буде будуватися щаслива сімейна ідилія.

Водолій

Ці незалежні особи завжди мріють про віддане кохання, але бояться втратити свободу. А нестандартне мислення здатне перевернути весь світ з ніг на голову. Тому представниця звикла жити, як це сама собі уявляє, і все створюється з підвищеними вимогами. Але радити в плані вибору для свого життя партнера, абсолютно марно. Сильні натури звикли віддавати перевагу тільки гідним кандидатам. Решта заплановані дії для них нецікаві.

Риби

У Риб ідеально поєднуються всі кращі якості, взяті від всіх представниць знаків Зодіаку. Але всі риси є справжньою принадою для чоловіків, які люблять розгадувати ребуси. Хоча жінка цього знака постійно потребує чоловічого розуміння. Ідеальним варіантом для романтичної леді стане чоловік, що володіє багатим внутрішнім світом. Він не тільки буде оберігати свою другу половинку, але і піклуватися про неї. І істотним плюсом до всіх чоловічих якостей стане його матеріальна забезпеченість. І тоді для представниці жіночого щастя, це як манна з небес.

Цей опис відповідає вашому знаку Зодіаку?

Ira
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector