Який жіночий знак Зодіаку найдорожчий за інші для чоловіків

Ну дуже дорога…

6 місце – Рак

Перш ніж почати доглядати за панянкою-Раком, потрібно визначитися з намірами: якщо вони несерйозні, то починати можна не те що з порожніми кишенями, а з чорною дірою замість кишені. Тому що вручити панночці-Раку хоч який-небудь подарунок, крім квітки, зовсім неможливо – їй жіноча гордість не дозволяє брати від чоловіка всяке. Знову ж таки, хто його знає, з якими намірами він їй це всяке підсовує? Дякую, ні. Ну, а якщо наміри серйозні, то доведеться якось навчитися заробляти. Або не доведеться. Варіантів все одно немає: Рак змусить.

5 місце – Скорпіон

Два слова: Дуже Дорого. Дуже дорого обійдуться чоловікові залицяння до панянки-Скорпіона, тому що гроші вона любить палкою, щирою любов’ю. Взаємною, треба сказати. Так що вкладати стан в маленькі радості Скорпіона – розумна інвестиція, потім повернеться сторицею. А от не вкладати – вкрай нерозумно, адже Скорпіон своє візьме завжди, якщо не подаруночки – то щось смачненьке. Чоловічі мізки, наприклад. Омномном.

4 місце – Телець

З мантрою «Дорогий не подарунок, дорога увага» до Тельця краще на гарматний постріл не наближатися. Тому що ця «дуже кумедна статуетка» негайно прилетить дарувальнику в голову. Дуже може бути, що два рази. І не тому, що панночка-Телець – страшно меркантильна особа, а тому, що яка ж це увага, за три копійки? Так що зарубайте собі на носі: увага – це коли ви помічаєте, що Телець сумує, і даруєте їй що-небудь гарненьке – нове платтячко, наприклад. А подарунок – це коли карат. Все просто, правда?

3 місце – Терези

Терези абсолютно немеркантильні. Зовсім. Гроші для них нічого не значать: хоч засип їх зверху купюрами з великого запиленого мішка – не оцінять, ні. Ваги оцінять трепетну увагу, яка виражається в правильних подарунках. А правильні подарунки – це подарунки, які дарують всім підряд. Антикваріат, наприклад. Так, це дорого. Дуже дорого. Ми підозрюємо, що це всесвітня змова Терезів: кому ще здалися ці старожитності за такі гроші, га?

2 місце – Лев

Левиці не потрібні всі статки чоловіка. Їй потрібен весь його статок плюс ще один статок, побільше, ніж він може заробити, поки Левиця милостиво дозволяє йому перебувати з нею поруч. Так що стосунки з Левицею – це, безумовно, правильна інвестиція в майбутнє. Ну, якщо вам, звичайно, подобається володіти віртуальними грошима. У сенсі – милуватися на красиві цифри банківського рахунку. Спустити все це на яхти та літаки Левиця все одно нікому не дасть. Сама спустить.

1 місце – Риби

Просто віддай їй все, бро. Всі гроші, всі цінності, руку, серце та інший лівер, включаючи безсмертну душу. Ні, ну, а як ти хотів, діамантами відкупитися? Ха-ха. Ха-ха-ха.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

NataM
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector