Якось вирішила випрати речі чоловіка, а перед цим вивернула кишені його штанів – тієї миті й закінчилося наше щасливе сімейне життя

Минуло вже дуже багато років з того часу, як я закінчила університет. І на днях мені спалахнула думка зайти в соціальні мережі і подивитися, як справи у моїх колишніх однокурсників. Виявилося, що всі вони одружилися, виховують дітей і вдаються у своїх професіях. Життя у них вдається.

А я залишилася сама. Приходиться самій впоратися з домашніми справами, оскільки немає чоловіка, який міг би допомогти. Відсутність чоловіка вдома створює значні труднощі. Я постійно мушу звертатися за допомогою до когось або кликати майстрів, що не є дешевим задоволенням. Мало того, на моїх руках двоє дітей, які ще не можуть мені допомагати, оскільки вони ще маленькі.

Щодо заміжжя вдруге, я ніколи не мріяла про це. Але доля викинула мені таку можливість. Я познайомилася з чудовою жінкою похилого віку, яка почала рекомендувати мене своєму синові як ідеальну невістку. Вона переконувала, що я саме те, про що він мріяв все життя, і що ми ідеальна пара.

І хоча спочатку я була здивована, я згодилася. Я не закохалася в нього з першого погляду, але була симпатія і шанс дати нам обом шанс вирішити, чи підійде нам ця відносини. Він одразу заявив про свої серйозні наміри, і наступного дня він поремонтував всю техніку в моєму будинку. Після місяця він зробив мені пропозицію, і хоча спочатку я попросила трохи часу на обдумування, я врешті-решт згодилася. Було потрібно чоловіка вдома.

Він переїхав до мене, принісши з собою мало речей, оскільки, як він стверджував, усе майно залишив у попередніх шлюбах. Спочатку все було як казка, якого я мріяла останні роки. Але потім в один момент я вирішила попрати його речі. Перед цим я спустошила кишені його штанів, щоб нічого зайвого не потрапило до пральної машини.

– Не заглядай у мої кишені -, він грізно сказав мені.

Потім настав період пиятики. Богдан почав випивати і виходив з дому, повертаючись лише вранці. Коли я запитувала, що він робить, він постійно придумував нові вигадки. То другові потрібна допомога, то колега має хрестини, і так далі.

На початку я вірила йому.

Але це відбувалось все частіше і частіше. Я намагалася поговорити з ним, але ніхто, звісно, не хотів слухати мене. Богдан лише кричав на мене, ніби я вдираюсь в його простір і намагаюся контролювати його. Я замовкла. Але це не вирішувало ситуацію.

Мені було дуже сумно. Тепер я розумію, що проблема була не в його колишніх дружинах, а в самому ньому. Тепер уся моя зарплата йшла на його гульню. Він  або крав, або брав гроші у мене, обіцяючи колись повернути.

Останній раз, коли я говорила з ним про зниклі гроші, він навіть сказав, що мої діти, мабуть, винні в цьому. Я не витримала такої нахабності. Того ж дня я зібрала його речі і вигнала його з дому. Звичайно, Богдан спротивився. Для чого йому йти кудись, коли він може жити поряд зі мною? Тоді я сама поїхала до своєї тещі.

– Я не розумію, що з ним сталося. Він же був таким спокійним і доброзичливим”, – скаржилася я його мамі.

– Це ти його таким зробила. Він давно просив, щоб ти його прописала в себе. А ти все відтягуєш. Ось тому він сердиться. Треба слухати свого чоловіка.

Я повернулася додому з порожніми руками. Богдан був знову п’яний. Він спав у вітальні. Я попросила допомоги в сусіда, і ми посадили цього нещасного чоловіка в таксі і відправили його до матері.

– Ви можете забрати свого сина. Таксі вже їде до вас -, я набрала маму Богдана.

Потім я подала на розлучення. Тепер я розумію, що не хочу жодних стосунків. Буду жити тільки ради дітей. І це все.

Як ви думаєте, чи правильно вчинила жінка?

Viktoria
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector