Якщо на вашій долоні є літера “М”, ви – особлива людина…

Тисячі, ні, мільйони людей у всьому світі уже довірились системі ворожіння за назвою хіромантія. І не дивно. Для цього не потрібно жодних доісторичних жертвопринесень чи скляних куль із магазину “Все для магії”. Єдине, що віщує долю – це ти сам. Якщо точніше – твоя долоня, лінії якої настільки унікальні, як і ти.

Хіромантія – вчення, в основі якого лежить переконання у те, що лінії на долоні можуть свідчити про особливості характеру людини та її подальшу долю. На тему ворожіння по лініях руки можна говорити довго. І далеко не одна книга була написана про хіромантію. Тим не менш, лише нещодавно у світі ворожіння виник справді небувалий феномен. Як виявилось, люди, у яких можна простежити літеру “М” на долоні, вважаються “особливими”, якщо їх так можна охарактеризувати.

Якщо лінії вашої долоні формують щось подібне, як зображено на фото, отже – ви один із тих, унікальних за переконанням хіромантів, людей. У чому ця особливість відображається? Ви напевно помічали, що ваша інтуїція завжди була сильнішою, ніж в інших. А сила вашого духу давала про себе знати ще з раннього дитинства. Не схоже на загальні фрази, чи не так?

Із ваших, так би мовити, слабкостей – здатність до брехні. Ви не вмієте говорити неправду. Зрештою, ви ніколи не старались. Ваше тіло буквально таки не дає вам промовити брехливе слово. Напевно, саме тому ваші батьки завжди знали, коли ви намагались злукавити.

Найяскравіше ця магія ліній проявляється у жінок. “Люди М” здатні приймати рішення швидко та без вагань. І у цьому їм допомагає “шосте чуття”. Вони ніколи не пропустять можливість повз. Тому люди під егідою “М” нерідко досягають неабиякого успіху.

Хіроманти заявляють, що ця загадкова літера “М” була характерна багатьом лідерам минулого. А також – іменитим пророкам. Якщо ви переконані, що цей символ і на вашій руці теж – задивляйтесь на нього частіше. І не забувайте, що ви – особливі. Ви здатні на більше.

Ну що, хтось розгледів цю загадкову літеру “М” на своїх долонях?

AnnaM
Content Protection by DMCA.com
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector