Якщо ти хочеш любити, люби по-справжньому

Не можна любити “наполовину” або “не сильно”. Якщо ви вже наважилися бути з людиною, то потрібно розуміти, що їй потрібно віддавати справжнє кохання. 

1. Якщо хочеш любити, люби прямо зараз

Не бійся говорити про свої почуття. Коли ти відриєш їх, тобі стане набагато легше. Більше не доведеться сумніватися та нервуватися при кожній зустрічі, адже партнеру точно доведеться щось тобі відповісти. Якщо хочеш цілувати – цілуй! Не бійся поразки, адже ти любиш його не задля того, щоб отримати щось у відповідь. Щира любов живе просто так й це варто усвідомлювати. 

2. Якщо хочеш любити, люби так, немов завтрашній день ніколи не настане

Люби так, немов завтра ніколи не настане. Немов залишається насолоджуватися лише цим моментом. Сьогодні та зараз. 

3. Якщо хочеш любити, люби так, як ніхто інший

Люби так, ніби тобі завжди буде його мало. Даруй йому свої посмішки, радість та підтримку, ніби цього завжди недостатньо. Просто покажи, що так кохати вмієш тільки ти. 

4. Якщо хочеш любити, люби його так, немов тобі раніше ніколи не робили боляче

Минуле потрібно залишати в минулому. Не варто переносити відповідальність за помилки колишнього на вашого теперішнього партнера. Уявіть, що з ним ваше життя почалося з самого початку й все що лишається, просто його любити. 

5. Якщо хочеш любити, люби з усією своєю неприборкністю

Партнера варто любити так, ніби ви задля цього й з’явилися на світ. Не бійтеся здаватися смішною, дурненькою чи наївною. Насолоджуйтеся тим, що просто можете бути собою поруч з цією людиною.

А ви колись любили по-справжньому?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

Adblock
detector