Якщо у вас пластикові вікна: два нюанси, про які монтувальники забули сказати

Якими тільки способами не намагались зберігати тепло в оселях люди раніше. Сьогодні більше ніхто не обклеює щілини між вікнами поролоном, адже із пластиковими вікнами не виникає такої проблеми, як продування. Звісно, якщо вони від надійного виробника і встановлені якісно, але зараз про інше.

Нерідко монтувальники вікон виявляються настільки небалакучими, що забувають повідомити найважливіше.

Перше – фурнітура потребує регулярного змащування.

Вистачить бодай раз на рік змащувати фурнітуру вікон або машинною олією, або звичайним смальцем, щоб не виникало проблем із вікнами згодом. Що не менш важливо, вікна необхідно переводити на зимовий та літній період. А про це, напевно, знали тільки фахівці із встановлення вікон.

Друге – регулюємо пластикові вікна.

Можливістю регулювання наділені усі сучасні конструкції. Але про вінка, з якоїсь причини, усі вирішили забути. Лише погляньте на фурнітуру, відкривши вікно. Там ви побачите так звані цапфи, що нагадують гвинтики. Саме вони слугують перемикачем на літній і зимовий режими. Для цього вам знадобиться викрутка або шестигранник – що буде під рукою. Лише поверніть за годинниковою стрілкою цапф у потрібне положення.

Якщо вікна постійно перебуватимуть у зимовому періоді, слугуватимуть вони на порядок менше часу. Адже це сприяє зношенню гуми. Перевірити, чи зимовий режим справді дієвий, вкрай легко. Зачиніть вікно так, щоб у ньому залишився аркуш паперу. І після спробуйте його витягнути. Якщо це вам вдається складно – вітаємо, вікна у зимовому режимі.

Зізнавайтесь, знали про такі особливості функціонування металопластикових вікон?

AnnaM
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector