Якщо вас ігнорують, просто відпустіть цю людину

Не вимагайте відповідей. Не намагайтеся поставити крапку у стосунках. Не примушуйте себе продовжувати писати і телефонувати … Мовчання – це теж відповідь.

Найбільша проблема таких ситуацій в тому, що ви ніколи не можете бути повністю впевнені в тому, що вас ігнорують, поки не стає занадто пізно.

Коли ви близько і тісно спілкуєтеся з якоюсь людиною, кілька тижнів або навіть місяців спілкуєтеся з нею (або ще і ходите на побачення), і вона раптово перестає відповідати на повідомлення і зникає з вашого горизонту, ви, як правило, припускаєте, що всьому цьому є якесь пояснення.

Ви просто не можете подумати про неї погано. Ви зберігаєте спокій і вважаєте, що потрібно потерпіти.

Після двох-трьох днів мовчання і відсутності контактів у більшості з нас виникає спокуса зробити перший крок на шляху до їх відновлення – просто так, про всяк випадок. Ну, раптом у нього повний завал на роботі, і він просто забув відповісти на ваше повідомлення. Раптом у нього зламався комп’ютер, і він досі не побачив ваших листів. Раптом в його будинку немає електрики, телефон розрядився, і він навіть не знає, що ви писали йому СМС. Раптом він лежить в лікарні з пробитою головою …

Але в міру того, як дні мовчання перетворюються в тижні, а два непрочитаних повідомлення розростаються до десятка, і до вас мало-помалу починає доходити, що вас просто-напросто ігнорують. Так ось … в цей момент не робіть звичайної помилки ігнорованих людей – не продовжуйте за ним ганятися.

Не вимагайте відповідей. Не намагайтеся поставити крапку в ваших стосунках. Не примушуйте себе продовжувати писати і телефонувати в надії, що він передумає і змінить ставлення до вас.

Адже він вже дав вам зрозуміти, що він про вас думає, і що відчуває до вас. Відсутність відповіді – це теж відповідь. Його мовчання означає, що ви йому просто-напросто не цікаві. Воно означає, що ви у нього далеко не на першому місці.

Якщо з ним дійсно відбувається щось погане, якщо він досі відходить від наслідків нещасного випадку або втрати близького родича, дайте йому час і дозвольте самому зв’язатися з вами, коли він буде готовий. Якщо все, що сталося було помилкою і непорозумінням з вашого боку, він сам рано чи пізно вам про це розповість. А якщо цього не сталося, то, швидше за все, він ігнорує вас по своїй волі і усвідомлено.

Не біжіть за кимось, хто з радістю (або щонайменше, без будь-яких докорів сумління) покинув ваше життя. Не витрачайте ваш час на те, щоб гадати, чим ви його образили, і як можете все виправити. Тому що насправді ви ніяк не можете вплинути на його відношення до вас, так що не варто і намагатися. Деякі люди виявляються абсолютно нездатними побачити вашу внутрішню красу і потенціал, і ви в цьому зовсім не винні.

Коли вас починають ігнорувати, легко подумати, що проблема не в цій людині, а в вас самих. Ви можете подумати, що ви були недостатньо хорші для нього. Або недостатньо розумні. Або недостатньо багаті. Або недостатньо відповідальні … Словом, цей список нескінченний.

Але ви повинні пам’ятати про те, що ігнорування набагато більше говорить про нього, ніж про вас. Можливо, він був просто не готовий до серйозних стосунків. Можливо, він весь цей час зустрічався з кимось ще й зробив вибір не на вашу користь. Може, його злякав ваш інтелект або цілеспрямованість. Може, він просто не відчув «іскорки» між вами.

Може, він вирішив не прощатися тому, що знав про ваші серйозні очікування. Знав, що повідомивши про розставання, він зробить вам дуже боляче, ви сприймете все не кращим чином, і йому не хотілося бачити ваші сльози.

В кінцевому підсумку неважливо, чому саме він вирішив піти. Важливо лише те, що ви повинні прийняти факт: його більше немає поруч.

І навіть якщо коли-небудь в майбутньому він повернеться до вас з повним оберемком вибачень і виправдань (навіть якщо вони будуть виглядати логічно і переконливо), двічі подумайте перед тим, як приймати його з розпростертими обіймами. Пам’ятайте, як сильно він вас образив і поранив. Пам’ятайте, з якою легкістю він кинув вас тоді. Пам’ятайте, як він не зміг побачити в вас супутника життя, хоча ви ставилися до нього з усією можливою добротою і ніжністю.

Коли хтось ігнорує вас, краще, що ви можете зробити – це відпустити його. Адже десь там, в цьому величезному світі, вас неодмінно чекає той, хто буде готовий залишитися з вами до кінця ваших днів.

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

Adblock
detector