«Якщо ви не потрібні собі – ви нікому не потрібні»: 15 жорстких істин для жінок

Мабуть, багато людей знайомі з іменем відомого психолога Михайла Лабковського. Він своєю діяльністю допомагає іншим розібратися з власним внутрішнім світом, розв’язує їхні особисті проблеми, рятує шлюби й повертає гармонію.

Інколи його висловлювання різкі й категоричні, але ніхто не казав, що пізнати істину буде легким завданням.

30-річний досвід практикуючого психолога викликає довіру і змушує прислухатися до порад, які напрацьовані й перевірені роками.  Ми зібрали головні висловлювання Лабковського, на які варто звернути увагу:

Для тих, хто знаходиться в стосунках:

 1. У стосунках є проста істина: ви – це ви, він – це він. Ви або щасливі разом, або не потрібно одне одного мучити. При чому, поспішіть – не варто чекати трьох дітей та іпотеки.
 2. Якщо ви мрієте про сім’ю, зустрічаєтеся з чоловіком і навіть живете разом, але нічого так і не відбувається – запитайте, чи хоче він того ж, що і ви. Якщо чоловік не готовий створювати сім’ю, отже, не витрачайте на нього свій час. Ви можете залишитися друзями. На відстані, звичайно.
 3. Психічно здорова людина завжди вибиратиме себе. Немає таких стосунків, заради яких варто йти на жертви. Навіть краса не вимагає жертв. Йдіть із стосунків, які вас вбивають.
 4. Якщо вам з ним погано – то йдіть. Не бійтеся бути одною. Немає такого чоловіка, через якого варто було б ламати себе або плювати на свої інтереси. Немає такого, повірте!
 5. Кожна – я підкреслюю – кожна жінка, яка роками сидить вдома і займається тільки господарством і дітьми, деградує. Це не зупинити. Чоловікові стане нудно – він визнає свою дружину нерозумною і шукатиме іншу, цікавішу жінку.

Для тих, хто прагне жити усвідомлено:

 1. Нормальна людина не тримається за стосунки, в яких вона, – порожнє місце. Втім, вона їх навіть і не починає.
 2. Коли чоловік робить щось неприємне для вас, або кривдить вас – скажіть йому про це прямо. Якщо це станеться ще раз – йдіть.
 3. Покажіть себе справжню. Не прикидайтеся. Щасливе життя на брехні не побудуєш.
 4. Розберіться зі своєю головою, а не чоловіками. Любов, в якій треба страждати, – це не любов.
 5. Щасливого життя у людини, яка не любить себе, бути не може.

Для тих, хто шукає кохання:

 1. Красиві, успішні та сильні жінки не можуть знайти собі пару не через те, що у них “планка висока”, а тому, що вони просто бояться стосунків.
 2. Якщо ви не потрібні собі – ви нікому не потрібні. Тільки той, хто може прийняти себе таким, яким він є, вміє жити повноцінним життям, незважаючи на життєві негаразди.
 3. Припиніть спілкуватися з одруженими чоловіками. М’ясом торгують в м’ясному магазині, рибою – в рибному. Цінуйте свій час. У одруженого вже є дружина удома – друга йому не потрібна.
 4. Не призначайте четверте побачення, якщо на трьох попередніх вам було некомфортно. З самого початку чоловік завжди намагається показати себе з найкращого боку, але, якщо вже на цьому етапі вам з ним погано – нічого доброго із стосунків не вийде.
 5. Якщо ви мрієте вийти заміж – припиніть про це думати. Це споживацьке ставлення – те саме, що хотіти нову ляльку. Здорові люди живуть інакше. Вони готові любити. І з цією любов’ю вони знаходять люблячу людину, яка їм підходить.

Чи були для вас корисними поради психолога?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

Adblock
detector