Якщо ви жадаєте тривалих стосунків, припиніть робити ці 6 речей

Ніколи не погоджуйтеся на менше!

1. Перестаньте налаштовуватися на негатив.

Якщо ви розпочнете стосунки з людиною, тримаючи в голові думку, що вони можуть скоро закінчитися, ви самостійно позбавите себе шансів на тривалі відносини. Це називається пророцтво.

Якщо кожного разу під час сварок ви будете наголошувати, що чекали цього від свого партнера давно, то просто власними руками підштовхнете його до розриву. Бо його терпіння не вічне.

І коли він, втомившись від вашої поведінки, вирішить покинути вас, ви поясните це тим, що він просто злякався труднощів і втік. Ніколи не ставай такою людиною.

2. Не грайте в ігри.

Якщо ви є досить дорослою людиною, щоб думати про серйозні стосунки, значить, ви досить зрілі, щоб відмовитися від цих дурних ігор.

Наступного разу, коли ви будете відчувати смуток, біль, відчувати себе розлюченим, спробуйте поговорити зі своїм партнерам про речі, які вас не влаштовують. Це набагато краще, ніж грати в мовчанку або намагатися помститися йому якимось іншим способом.

Прояв гніву або відсутність належного спілкування – це надійний спосіб зіпсувати відносини, які ви намагалися збудувати. Тримайтеся якомога далі від маніпулятивної тактики й будьте прямолінійні у своєму підході!

3. Одного кохання недостатньо.

Для деяких це буде справжнім відкриттям, але насправді одного кохання завжди мало. Так, любов народжує тяжіння між людьми, але щоб зберегти відносини, пройшовши вогонь і воду, важливо вміти цінувати свого партнера як особистість і як друга.

Ви почнете поважати свого партнера лише після того, як навчитеся дружнього спілкування з ним. Щиро люблячи його як друга і не розраховуючи тільки на одну любов, ви зможете без втрат пройти через всі випробування.

4. Перестаньте ревнувати.

Будь-які тривалі стосунки будуються на довірі. І якщо ви не довіряєте своєму партнеру настільки, щоб зовсім його не ревнувати, тоді навіщо взагалі створювати ці стосунки?

Можливо, вас раніше зраджували, але це не виправдовує того, що вашому партнерові доводиться нести основний тягар вашого минулого багажу. І якщо ваш партнер є тією людиною, яка постійно ревнує,  пора йти.

Відносини, в яких не цінуються принципи довіри, будуються не на любові, а на почутті власництва. Справжня любов завжди ґрунтується на довірі!

5. Ніколи не погоджуйтеся на менше.

Почавши відносини з людиною, яка не відповідає вашим ідеям і уявленням про бажаного партнера, ви в підсумку обов’язково відчуєте розчарування.

Ніколи не погоджуйтеся на щось менше, ніж ви дійсно бажаєте і заслуговуєте. Який сенс бути з людиною, до якої ви не відчуваєте достатньо любові і поваги?

6. Вам не потрібні відносини, просто щоб уникнути самотності.

Ви ж не хочете в черговий раз вляпатися в провальні стосунки? Тоді не починайте їх тільки заради того, щоб пережити почуття кохання. Так, всі ми хочемо насолоджуватися життям і любити. Але для початку вам необхідно полюбити себе. А для цього ви повинні ставитися до себе з повагою і турботою.

Тримайте себе в хорошій фізичній формі, розвивайте знання, подорожуйте і будьте, як то кажуть, кращою версією самого себе. І коли прийде час, ви зустрінете ту людину, яка стане вашою ідеальною другою половинкою!

Ви вже знайшли своє кохання?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Julia
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector