Яких українських акторів більше не можна буде побачити в російському кіно?

З початком повномасштабної війни в Україні чимало українських зірок навідріз відмовилися від досить вигідних пропозицій від своїх російських колег. А як же інакше? Після всього, що нам довелося побачити за останні кілька місяців – неможливо стверджувати: творчість поза політикою. 

Нижче поданий список акторів, які доводять абсолютно протилежне. Вони в один голос говорять про те, що любов до України доводити треба не гучними заявами і слізливими промовами, а вчинками. Повна ізоляція від росії – перший крок на шляху до перемоги.

  • Олексій Зубков. Шанувальницям мелодрам українського виробництва цей красивий чоловік точно знайомий. Популярний актор спочатку здобував собі популярність саме завдяки російському кінопродукту. Лише з 2016 року він почав з’являтися в головних ролях фільмів та серіалів, відзнятих та зрежисованих саме в Україні. Після 24 лютого ситуація для Олексія та його красуні-дружини Тетяни змінилася назавжди. 

“Ми сказали остаточне “НІ!”, тож в російських проєктах ви нас більше не побачите”, – каже Зубков.

  • Ольга Сумська. Цю красуню неможливо не знати. Своїм талантом вона завоювала собі всесвітню популярність. Сама ж родом зі Львова, тож любов до всього українського тече в її крові. Попри те, що старша донька заміжня за російським актором і живе в Москві, Ольга повністю відмовилася від співпраці з театрами та кіностудіями країни-терориста. 

  • Ада Роговцева. Росіяни в цій страшній війні втратили не лише свою честь і гідність, але й одну з найкращих акторок вітчизняного кінематографа. Відома артистка зараз активно бере участь в політичному житті своєї країни, волонтерить і всіляко підтримує бойовий дух української армії. 

  • Олексій Горбунов. Дуже талановитий киянин, який вражає не лише своєю акторською грою, але й музикальними здібностями. Йому навіть вдалося створити власний музичний гурт “Сум пілота”. На його становлення як артиста кіно і театру дуже вплинула вищезгадана Ада Роговцева, тож не дивно, що політичні погляди цих двох теж збігаються. Раніше Олексія можна було бачити в багатьох російських проєктах, але зараз все раз і назавжди змінилося.

  • Анна Кошмал. Ця красуня завоювала популярність і велику любов публіки завдяки своїй участі в серіалі “Свати”, де продемонструвала відмінні акторські, хореографічні і вокальні дані. На цьому проєкті співпраця з проросійськими колегами, мабуть, і завершиться. Анна давно вже знімається лише в фільмах українського виробництва, і її прихильники цьому дуже раді. 

Війна пролила світло на багато речей, які раніше здавалися нам нормальними і звичними. Але після всього, що трапилося на нашій рідній землі ми більше не маємо права жити так, як до 24 лютого. Все змінилося, але віримо в те, що Україні такі зміни колись таки підуть на користь…

Який актор з переліку Ваш улюблений?

Напишіть нам у коментарях на Facebook

Поділіться з друзями

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

SofiaP
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector