Її величність Єлизавета ІІ – розкішна колекція діадем і тіар британської королеви

Для більшості людей особлива різниця між діадемою і тіарою не помітна. Давайте з’ясовувати.

Тіара – це прикраса принцеси. Вона легка і невимушена. Діадема ж річ більш статусна. Як правило, вона у формі кільця, кінці якого звужуються. У Єлизавети ІІ, королеви Великобританії, колекція таких жіночих “дрібничок” незліченна. Тож, сьогодні ми поговоримо про ті, що вважаються найбільш ефектними та, разом з тим, найвідомішими.

Діадема Георга IV

Зовсім скоро цій діадемі виповниться 200 років! Виготовили її на замовлення Георга IV, Єлизавета ж її вбрала у день власного коронування. Хоча й діадема створена із золота та срібла, її прийнято називати Діамантовою.

Франж-тіара Георга ІІІ

Тіару “безумного короля” Єлизавета не побоялась вдягнути на власне весілля! До неї цю прикрасу носила королева Вікторія.

“Російський кокошник”

Цю прикрасу було виготовлено спеціально для дружини Едуарда VII, Олександри, вона ж сестра Марії Федорівни (мами Миколи ІІ).

Тіара зі спільноти “Дівчат Великобританії і Північної Ірландії”

Також цю тіару називають Весільною. Спершу її подарували принцесі Марії – у день весілля. Згодом Марія вручила її Єлизаветі – теж в “особливий” день.

Кембриджська тіара

Ще одна прикраса, що раніше належала принцесі Марії. Її Єлизавета вручила Діані у день весілля, але тій тіара видалась надто важкою. Зараз вона у Кейт Міддлтон. Втім, герцогиня її вдягає вкрай рідко.

Володимирська тіара

Виготовили цю тіару спеціально до весілля Марії та Володимира (звідти і назва). Прикраса була втрачена після революції 17-го року. Згодом її викупили до “королівської колекції”.

Рубінова тіара

Її подарував королеві народ бірманський.

Індійська тіара

Дорогоцінне каміння для тіари було привезено із Індії.

Тіара “Halo от Cartier”

У ній, як ми бачимо, вийшла заміж Кейт Міддлтон.

Яка тіара чи діадема вразила вас найбільше? Діліться у коментарях!

AnnaM
Content Protection by DMCA.com
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector