За що можуть розлюбити різні знаки Зодіаку?

У даній статті спробуємо знайти відповіді на питання, за що можуть розлюбити різні знаки Зодіаку.

Що ми знаємо про любов? Які сили змушують двох ледь знайомих людей тягнутися один до одного? Що підштовхує їх думати, переживати, вболівати за людину, яка в один момент стає близькою і рідною? І якщо любов – божественний дар, якщо вона підносить нас, зцілює і робить кращими, то чому в один момент вона може зникнути?

На жаль, людство не знає відповідей на ці питання, адже кожен з нас сприймає любов по-своєму. Але розібравшись у власних почуттях, ми можемо припустити, чому любов йде. У даній статті спробуємо знайти відповіді на питання, за що можуть розлюбити різні знаки Зодіаку.

Овен

Овна протегує войовничий Марс, а тому все життя цієї людини – боротьба. Любовні стосунки не виняток. Це маленька війна, в якій Овну постійно потрібно щось відвойовувати і за щось боротися. Дайте Овну привід боротися за ваші почуття, боротися за свою сім’ю, разом долайте перешкоди, і палкий представник даного знака не відступить від вас ні на крок. Але як тільки у відносинах настане нудьга, а войовничий запал згасне, відносини закінчуються.

Телець

Стихія Землі наділила Тельця величезною впертістю, а тому закохавшись, ця людина планує прожити зі своєю другою половинкою все життя. Він не зрадить коханій людині і буде намагатися згладжувати всі гострі кути, щоб ніщо не порушувало цілісності цього союзу. Змусити розлюбити Тельця може тільки підступність партнера, яка розіб’є серце цієї людини. І навіть в цьому випадку у партнера залишиться шанс повернути любов Тельця, адже представник даного знаку не може розлюбити в одну мить.

Близнюки

Представникам знака Близнюки дуже непросто впустити у своє життя іншу людину. Ці люди бояться зради, побоюються обману з боку коханої людини, а тому навіть закохавшись, не можуть довіритися до кінця. Якщо ж друга половинка дійсно буде викрита у брехні або зраді, це вб’є любов Близнюка. Навіть через дріб’язкову неправду Близнюк перестане довіряти партнеру і буде накручувати себе все більше і більше, поки не прийде до необхідності розлучитися.

Рак

У більшості випадків Рак стає слабкою ланкою у відносинах. Саме він тягнеться до коханої людини і розчиняється в ній, а партнер дозволяє себе любити. Тому, змусити розлюбити Рака досить складно, швидше за все партнер кине його заради чергового захоплення, а Рак буде слізно просити його повернутися. Однак у дітей Місяця теж є гордість, і якщо Рак вирішить для себе, що цієї людини не повинно бути в його житті, подальших відносин не буде, навіть якщо партнер спробує повернутися назад.

Лев

Лева називають «сонцеликим», і не тільки тому, що ним опікується Сонце, а й тому, що ця людина вважає себе найважливішою персоною на Землі. Навколо нього обертається світ і йому поклоняється весь світ, включаючи кохану людину. За відданість і поклоніння Лев обдарує свого партнера справжнім коханням і буде вірний йому до кінця. Але ідилія в цій парі буде тривати до тих пір, поки друга половинка не зіпсує репутацію Лева, не зганьбить і не обдурить його. Такого ставлення до себе «сонцеликий» не прощає.

Діва

У Діви і Близнюків один покровитель – Меркурій, а тому їх характери дуже схожі. Діви також не переносять брехні, і не прощають зради, а тому якщо запідозрять коханого в невірності, їх любов зміниться ненавистю. А обдурити Діву дуже складно, адже ці люди бачать людину наскрізь. Тому, якщо у партнера трапилася інтрижка на стороні або між партнерами є недомовленості, варто набратися сміливості і в усьому відверто зізнатися Діві. Ці люди справедливі, а тому гідно оцінять таке зізнання.

Терези

Терези зроблять все, щоб досягти гармонії в стосунках з коханою людиною. «Діти Афродіти», Терези, повністю віддаються своєму почуттю і буквально розчиняються в партнері, не бажаючи шукати нікого іншого. І зруйнувати ці відносини може лише партнер, який почне руйнувати створену Терезами гармонію. Тихе, спокійне життя з коханою людиною – межа мріянь Терезів, але якщо другій половинці потрібен драйв, постійні істерики і з’ясування відносин, почуття цієї людини почнуть йти на спад.

Скорпіон

У відносинах Скорпіон – це поліцейський, який буде зберігати спокій вашої пари до того моменту, поки ви не станете порушувати закони сім’ї. Він завжди верховодить у відносинах і вимагає від коханої людини граничної щирості. Не варто змагатися зі Скорпіоном, ваші хитрощі він відчує за кілометр і знатиме про зраду раніше, ніж ви почнете готувати алібі. Навіть легку інтрижку на стороні представник даного знака розцінить як справжню зраду. Скорпіон ніколи не забуде про неї, навіть якщо ви залишитеся разом.

Стрілець

Особистості даного знака вірять в чудеса і просто не можуть жити без надії. Їм потрібно у щось вірити, до чогось прагнути, в цьому русі і полягає сенс їхнього життя. І поки партнер дарує їм надію, поки він рухається разом зі Стрільцем до спільної мети і всіляко підтримує його, закохані будуть разом. Стрільця не можна критикувати, йому не потрібно вселяти, що мета недосяжна! У цьому випадку він не відмовиться від мети, а візьметься шукати ту людину, яка знову посіє в його душі віру в краще.

Козеріг

При всій закритості представників знака Козеріг, вони контактні і комунікабельні особистості, які можуть вибудувати відносини з будь-якою людиною. Однак у Козерога є певні цілі в житті, які не здатний змінити навіть кохана людина. Ці люди мають величезну пристрасть до грошей і накопичення. І їх кохана людина повинна повністю поділяти цю пристрасть, всіляко допомагаючи Козерогу в його нелегкій справі. Якщо ж друга половинка виявиться справжнім марнотратом і особистістю інфантильною, ніяка любов не врятує такий союз.

Водолій

Представники знаку Водолій – особистості з претензією на геніальність. Вони мріють прославитися шляхом свого неординарного розуму і власних талантів, а тому протягом життя шукають себе. І партнер їм потрібен такий же творчий. Якщо друга половинка виявиться цікавим співрозмовником, з яким завжди можна посперечатися, якщо це буде легка на підйом людина, яка готова вирушити в подорож хоч зараз, любов Водолія буде тільки міцніти. Але якщо партнером виявиться домосід, який цілими днями дивиться телесеріали, Водолій швидко охолоне до нього.

Риби

Не секрет, що підопічні Нептуна паралельно з реальним світом, живуть у світі своїх фантазій. По суті, це і не мир зовсім, а різноманіття фантазій, мрій і сподівань Риб. І багато в чому втілення в життя своїх фантазій представники знака Риби покладають на більш активного і дієвого партнера. Якщо друга половинка зможе виправдовувати очікування Риб, у відносинах буде панувати повна ідилія. Але якщо партнер зруйнує їхні мрії, ні про яку гармонію не може бути й мови. Любов Риб неминуче пройде.

Ira
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector