Хочу виговоритися щодо людей, які дуже бояться тварин. Звісно, що я розумію таких людей та не засуджую їх, адже у дитинстві лякалася навіть маленького цуцика чи кошеняти, а зараз просто ладна моментально посивіти, якщо побачу на собі мурашку чи павучка на стелі. Однак, мова піде не про цих істот.
Більшість людей думають, що мають право лаятися та кричати, коли лякаються тварин. Або ж без дозволу гладити їх. У мене є велика собака – Кольт. Ми часто гуляємо у парку, де багато дітей. Звісно, що мій пес дресований та не буде кидатися на перехожих, тому ходить без намордника. Тому часто чую спершу дитячий голосочок “ой, мамусю собачка, можна погладити”, а потім крики та паніку “ти що, він ще тебе вкусить” від матусі. Інколи не обходиться без звинувачень. Здається, що у всіх матусь світу є такий пунктик – конфліктувати з власниками тварин, бо їх чадо може постраждати. Собака – жива істота, їй також потрібне свіже повітря та час на відпочинок. Чому ніхто не хоче тримати на повідці своїх дітей та одягати на них намордники?
Розповім про ситуацію, яка нещодавно зі мною трапилася. Ми живемо у новому будинку на 9 поверсі, тому часто користуємося ліфтом. Заходимо. І ось двері ледь зачинилися – забігає молода дівчина. Нарощені нігті та волосся, високі підбори, мініспідниця і запах цигарок. Натисла на кнопку 5 поверху і поїхали
– Забери цього огидного пса геть, я його боюся – з докором каже вона.
Нагадую, що пес дресований. Він не скаче та не гарчить на незнайомих людей, а слухається команди. Знає, що у ліфті треба чемно сидіти та чекати. Повідець не смикає та не гризе, одним словом – чемна істота. А ще я декілька разів у місяць воджу собаку до грумера, де за нею гарно доглядають, стрижуть кігті та купають. Одним словом, він у мене вихований та чистий.
Не звертаю увагу на її слова. Бачу, що пес сидить та дивиться на мене, немов запитує “що, чергова ненормальна дівка? Ох, як тобі тільки щастить на таких людей”. Та вона не затикала свого рота, почала волати, що зараз викличе поліцію та ветеринара, і той забере пса. І взагалі, якщо собака не вийде зараз – вона його буде бити! Ага, в рух пішли погрози. Ха, ти не перша, хто мені таке говорить, але, як бачите – Кольт зі мною поруч.
Давно виробила для себе ідеальну стратегію. З такими “унікумами” треба спілкуватися мовою закону, адже як тільки почують про це – замовкають. Бояться, бо вже починають розуміти, що я маю право на такі речі, а їх взагалі можуть покарати!
– Згідно зі статтею “Жорстоке поводження із тваринами” Кримінального Кодексу України за жорстоке поводження з твариною вас покарають на термін до шести місяців обмеження або ж позбавлення волі на три роки. Не переконана, що у камері є майстер манікюру, а в’язниця – це не модний бутик – спокійно відповідаю. Цю фразу щодо кодексу як вивчила напам’ять, немов то молитва.
Ілюстративне фото. Зображення не є документальним підтвердженням описаної ситуації.
Собака у мене вже майже п’ять років. За весь цей час зустрічала багато неадекватних людей, які починають волати, адже собака зайшла у ліфт. Серйозно? Ми живемо у цьому будинку, є квартира – маємо повне право користуватися ним. Я розумію, що хтось може боятися пса, але я поряд – тримаю повідець, слідкую за ним. Він уважно мене слухає, кажу сісти – сидить, крикну “Кольт!” у парку – і все, він не відходить від мене ні на крок. Друзі та сусіди знають, що Кольт ніколи не буде гарчати чи гавкати на незнайому людину (хіба якщо власниці загрожує небезпека). Хочете погладити – будь ласка, запитайте у мене дозволу, а не лізьте до нього. Ви ж таким чином можете його тільки налякати!
Я не розумію, чому страх перед твариною пробуджує у людях стільки ненависті. Ти ж бачиш його вперше і востаннє, навіщо так кричати та погрожувати? Забувають про манери та вихованість, чую багато “хороших” слів про себе. Вони не мають такого права. Я завжди намагалася не опускатися до їх рівня та просто мовчала. А потім вивчила ту чарівну фразу, яка діє, немов заспокійливе.
Я ж не кричу на мурах, коли бачу їх на дворі? У всіх нас є страхи. Але треба вміти з ними боротися, при будь-якій ситуації не керуватися емоціями, а холодним розумом. Наприклад, якщо хтось боїться машини – то потрібно спалити та утилізувати всі автівки заради одного боягуза? А про комфорт інших ви подумали? Чому хтось має псувати собі настрій через ваші емоції?
Знаю багатьох власників собак нашого міста й у всіх одна й та сама проблема – невиховані люди. Я вже мовчу про те, що деякі просто навмисне підкидають отруєні “ласощі”, щоб бідна істота в муках померла. Коли вже світ зрозуміє, що собаки, котики та інші тваринки – це живі творіння та не хочуть нікому зашкодити! Елементарну людяність ніхто не скасовував, вас у дитинстві цьому не навчили?
Я люблю свого Кольта і намагаюся його оберігати від таких дикунів, які називають себе “люди”.
У вас є домашній улюбленець? Чи знайома вам ситуація, як у нашої героїні? Що вам допомагає вирішити конфлікт?
Питання було піднято ще раз – син і невістка приїхали до нас в гості в міську квартиру з нагоди чергового сімейного свята. Я знову категорично заявила, що їм на нашу дачу дорога закрита
“У снах завжди приходять підказки” — тлумачення снів за днями тижня
Най-най Знак Зодіаку: чим ви кращі за інших?
Смачні та пишні млинці на молоці, за бабусиним рецептом
– Позичати родичам гроші – то собі гірше робити, – казав чоловік. Шкода, що я його тоді не послухала.
Моя донька 6 років зі мною не розмовляє, не цікавиться моїми справами взагалі
«Після весілля все вляжеться», — написав майбутній чоловік доньки іншій жінці, поки я несла коровай до зали.
Свекруха мене, як невістку, відразу не сприйняла. Затялась, сказала, що навіть на наше весілля не прийде. Слова свого дотримала. В ту суботу, коли ми з чоловіком побрались, вона пішла копати картоплю
Як привчити себе регулярно готувати чебуреки. Рецепт чебуреків з м’ясом
Кращі маски для глибинної підтяжки шкіри обличчя – готуємо у домашніх умовах та тішимось результатам!
Короткий психологічний тест, який відкриє Вам очі на власну особистість
Замість пояснень Ігор почув, що дружина подає на розлучення! І це після всього, що між ними було
Після того, як я побачив, де живе моя мама, мене охопив розпач. Я картав себе за те, що понад 20 років ображався на неї
Через свою різкість посварилась зі свахою і невісткою. Та я вважаю, що все зробила правильно
Пропустила весілля дітей, бо заробляла їм на життя. А вони мені ще й як віддячили
Начальник звільнив стару прибиральницю, а вона сказала йому три слова, які повністю змінили його життя
Я сказала свекрусі, що вона може пожити у мене всього декілька днів, а потім нехай сама вирішує свої проблеми. Я її у гості до себе не запрошувала, а тим паче не дозволяла тут жити. А пані Галина подумала, що я просто так жартую і мій чоловік також посміявся
“Олю, ти така класна!” – із захопленням сказала подруга. “Так, я знаю”, – відповіла впевнено
Та хіба так можна – проміняти ювілей рідної матері на вечірку з друзями?Я ще за місяць до свята попередила сина з невісткою. А вони сидять у телефонах, голови не підіймають – тільки кивають у відповідь
