Залиште дітей у спокої і займіться своїм життям! Важливе нагадування кожному з батьків

Я помітила, що багато батьків все більше перебирають на себе обов’язки та відповідальність, яку мають нести їхні діти. Навіщо?

Вони контролюють їхнє виконання домашніх завдань, обирають десяток гуртків і буквально позбавляють дітей вибору і не залишають можливості насолоджуватися дитинством. Прагнення до контролю і реалізації власних бажань мама з татом запаковують в обгортку турботи та добрих намірів.

Тобто спочатку вони надмірно опікають своїх малюків, а потім скаржаться, що ті виросли несамостійними і безпорадними. Дійсно, а чого б це?

Наприклад, мої батьки не носили мій портфель до школи і не зашнуровували моє взуття. Я сама обрала гуртки, які хотіла відвідувати. У такий спосіб формувалася моя самостійність. 

Сучасне суспільство приділяє занадто багато уваги дітям. Жінки та чоловіки роблять їх центром свого Всесвіту, нехтуючи власними бажаннями, мріями та комфортом. Вони за будь-яку ціну намагаються догодити дітям, але чи це справді приносить стільки користі?

Дитинство стає щасливим тоді, коли батьки самі випромінюють радість та позитив. Для цього їм потрібно у першу чергу займатися собою. Адже надмірне втручання у життя дитини може лише зашкодити, якщо вона бачить поганий приклад для наслідування. 

Як малюк може навчити насолоджуватися кожним моментом, не боятися власних мрій і впевнено рухатися до успіху, якщо батьки не навчили його цього? Вони перестали помічати усі радощі життя у постійній метушні та погоні за чимось “кращим”.

Є англійське прислів’я, над яким усім варто задуматися: «Не виховуйте дітей, це марно, вони все одно будуть схожі на вас. Виховуйте себе». Тобто батькам у першу чергу потрібно подбати про власне щастя, а разом з тим їхні діти теж отримають найкраще. 

Інколи мама з татом хочуть реалізувати свої дитячі мрії, тому змушують власних нащадків займатися тим, що їм не до душі. Вони знову ж таки хочуть кращого, але це може закінчитися лише травмованою психікою. Кожна дитина має свою індивідуальність, яку варто плекати шляхом підтримки і розуміння, а не насадженнями власних поглядів. 

Ми не можемо прожити за дітей їх життя і не можемо вберегти їх від помилок. Дозвольте їм йти власною дорогою і отримувати цінні уроки, які перетворяться на життєвий досвід. 

Якщо ви мрієте про те, щоб ваші діти стали щасливими та успішними, то займайтеся не їхнім вихованням, а у першу чергу власним! Ставте себе на перше місце і не нехтуйте своїми  бажаннями, бо щасливі діти можуть бути лише в щасливих батьків. 

Чи згідні ви з цією думкою?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

Adblock
detector