Застосування міцелярної води в побуті

Майже, у кожної модниці в косметичці є баночка міцелярної води. Якщо підібрати засіб правильно, він стане рятівником у швидкому видаленні макіяжу, тонізує і зволожить шкіри обличчя. Більш, того, міцелярну можна використовувати не лише в догляді за красою, але й в побуті.

Міцелярна вода наповнена міцелами (частинки поверхнево-активні речовини). Ці частинки ефективно очищують жир та бруд з обличчя. При тому використання якісної міцелярної води не подразнює навіть найніжнішу шкіру. Це означає, що речовина води зовсім  неагресивна і може використовуватися для очищення інших поверхонь.

Видалення парфуму

Якщо ви занадто сильно набризкали на себе парфумом, і тепер мусите перевдягатися чи змивати запах, то не засмучуйтесь. Ситуацію можна спасти одним вадним диском, змоченим у міцелярній воді. Просто протріть ним те місце, куди найбільше набризкали, і все, інтенсивність запаху зменшиться.

Очищення пензликів для макіяжу

Міцелярною водою можна змивати косметику не лише з обличчя, але й з пензликів для нанесення макіяжу. Так вони справді повністю очистяться. Для цього просто змочіть ватний диск міцелярною водою і витріть ним пензлик. А, щоб повність ґрунтовно вимити щіточки, занурте їх у склянку з міцеляркою. І дайте повністю висохнути.

Видалення плям від макіяжу

Якщо ви замастили одежу косметикою, коли перевдягатися, або залишили відбиток тонального крему на білосніжній сорочці коханого, не спішіть прати ці речі. Спочатку спробуйте видалити плями міцелярною водою. Свіже забруднення  зійде безслідно. І ви зможете продовжити свої справи в тому ж одязі, якому були.

Для легкого зняття накладних вій

Якщо ви полюбляєте користуватися накладними віями, то, напевно, знаєте, як важко і болюче інколи буває знімати їх. Більш того, ця процедура може вирвати пару натуральних війок і подразнити повіку. Щоб зробити цю процедуру простішою, просто змочіть накладні вії міцелярною водою перед накладанням, використовуючи ватну паличку.

Для миття рук

Не знаєте чим помити руки у дорозі, але маєте при собі баночку міцелярки? Вона чудово допоможе у цій ситуації! Біль того, міцелярна вона не буде сушити вам руки, як мило чи санітайзер. Навпаки, вона зволожить вашу шкіру і пом’якшить її. Але не варто замінювати міцеляркою повноцінне миття рук. Просто майте на увазі цей спосіб для екстрених ситуацій.

Для очищення білих кросівок

Біле взуття – це класика і незмінний тренд. Але великий мінус цієї моди полягає в тому, що білий колір надзвичайно брудниться. Погана погода, неуважний пасажир в забитому трансорті, які став вам на ногу, або якась інша непередбачувана ситуація, і ваше білосніжне взуття вже повністю в плямах. А це вже не модно. Тут міцелярна вода спішить вам на допомогову. Нанесіть її на шматинку, чи щітку, щоб повернути білизну своєму взуттю.

Ви напевно закохалися в міцелярну воду знову, коли дізналися, як багато корисного можна зробити з її допомогою. Виявляється, не тільки видалення макіяжу з особи, але і багато інших функцій може виконувати це чудо-засіб.

Тепер ваша міцелярна вода – це не звичайний засіб для змиття макіяжу, а справжня знахідка, яка допоможе вам позбутися бруду звідусіль.

А ви використовуєте міцелярну воду?

Sofia
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector