Жінка підібрала з вулиці цуценя, не підозрюючи, що воно належить до рідкісної породи

З Вікторією, жителькою Австралії, трапився незвичайний випадок. Дівчина випадково натрапила на бездомне цуценя і розповіла про свою знахідку на просторах соціальних мереж. 

Їй стало шкода пухнастого малюка, який самотньо сидів на дорозі і жалібно скавулів. Вона не могла пройти повз нього, тому забрала його додому. Вже в стінах рідної домівки вона помітила, що цуценя виглядає по-особливому. Воно не схоже на звичайного собаку.

Вікторія вирішила розмістити відповідний запис у Фейсбуці, сподіваючись, що хтось зможе більше розповісти про породу її нового друга. 

Думки користувачів розділилися на два табори. Одні переконували, що це маленьке лисеня, а інші твердили, що це австралійський динго. 

Щоб з’ясувати достовірну інформацію дівчина звернулася в місцеве товариство захисту тварин. Волонтери забрали цуценя і згодом сказали, що це представник рідкісного і вимираючого виду гірських динго.

Пощастило, що знайшлися добрі люди, які не пройшли повз цього красеня. Цуценя назвали Ванді. Він нічим не відрізняється від звичайних собак: полюбляє гратися, прихильно ставиться до людей і весело махає хвостом від задоволення. 

Звичайно, що фахівці не могли пройти осторонь цієї ситуації. Їм вдалося з’ясувати, як ця тваринка змогла опинитися серед людей. Під час огляду Ванді було помічено на його тілі сліди кігтів. Мабуть, орел спіймав свою здобич, але вона вилетіла з його пазурів і таким чином змогла врятуватися. 

Тепер Ванді знаходиться в повній безпеці. За ним пильно наглядають і долучили тваринку до участі в програмі по збільшенню популяції гірських динго. Сама доля усміхнулася дикій природі.

А ви б наважилися підібрати бездомну тваринку?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Vasylyna
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector