Жінка попросила у кішки кошенят, щоб піклуватись про них

Американка Шайя якось помітила на своєму подвір’ї сіреньку кішку. Вона добре її нагодувала і поніжила. Було помітно, що кішка дуже цінує тепло і прихильність людей, була дуже спокійною. А потім Шайя зрозуміла іще дещо.

Ось така красуня прийшла

Згодом на огляді у лікаря виявилось, що кішка була молодою мамою! Їй не вистачало їжі, щоб її організм виробляв молоко і міг нагодувати малюків. Шайя нагодувала сіреньку подружку і почала розмову з нею. Запевняла, що буде турбуватись про її кошенят, нехай приведе їх до неї, бо тут їм буде безпечніше. Для переконання Шайя показала кішці коробку з тканиною, хотіла показати, що має будиночок для її дітей. І кішка повірила!

За 2 дні кішка повернулась з малюками!

Шайя турбувалась про малюків, всі були здоровими, милими й пухнастими. Кожен з котиків отримав огляд ветеринара і має майбутні домівки. Шайя віддасть котиків у домівки добрих господарів, які з нетерпінням чекають, коли пухнастики підростуть.

Через карантин Шайя не працює, тому повністю зайнялась господарством і вже має помічників, які врятують її врожай від мишок.

Неймовірно, чи не так?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

NataM
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector