Жінки без косметики. Їх все більше…

Ідеальні жінки зі сторінок глянцевих журналів змушують прекрасну частину людства рівнятися на ці ідеали. Їм доводиться кожного ранку наносити тон, фарбувати брови, вії та очі. Не можна вийти з дому без помади на губах чи рум’ян на щоках. Однак часи змінюються, а разом з ними й модні тенденції. Все більше жінок повертаються до природної краси, цінність якої в простоті.

Хочеться відкритися світові і показати своє справжнє обличчя. Навіщо ховатися за шарами косметики? Адже хочеться бути собою. Просто доглянута жінка набагато вродливіша, ніж нафарбована. Без фільтрів, масок та розставлених акцентів. Така як є. 

Навіщо фарбуватися, якщо зовнішній вигляд – це не головне?

Саме такої позиції дотримуються сучасні жінки. Вони не намагаються боротися зі стереотипами чи колишніми стандартами. Вони лише роблять свій вибір. Це те саме, що обирати між кедами чи туфлями, між чаєм чи кавою, між розвагами чи затишним ліжком. Перевагу отримує те, що принесе більше комфорту, радості та насолоди.

Однак таку свободу дій часто критикують і ненавидять. Адже через неї жінки більше не можуть продовжувати обманювати самих себе і всіх навколо, прикидаючись тими, ким вони не є.

Нафарбована жінка апріорі красивіша за ненафарбовану. Це аксіома. 

Чомусь жінки переконані, що з макіяжем рівень їхньої привабливості одразу зростає. Насправді ці зміни зазвичай лише в нашій голові, а оточуючі їх навіть не помітять. Однак правила гри саме такі. 

І як же дратують ті представниці, які починають говорити про природність. Вони гордяться своїми натуральними бровами та віями. Такими темпами скоро навіть шуби стануть немодними. Подібне сталося із золотом. Адже ювелірні вироби більше не прикрашають жінку так, як раніше. Зараз в тренді мінімалізм, а колись розкішне кольє, сережки та персні були ознаками багатства і додавали впевненості кожній леді. 

А що тепер?

Зараз усі будуть в захваті від жінки зі здоровим відтінком шкіри та лаконічним стилем в одязі. Нікого більше не здивуєш яскравим макіяжем, високими підборами, укладкою, штучною засмагою чи навіть шубою. 

Хто вирішив, що біла футболка та прямі джинси – це ознака сучасної й успішної жінки? Адже раніше таких називали бідними “простаками”.

Насправді це результати прогресу. Ніхто не каже, що зникнуть колишні тенденції. Навіть зараз можна фарбуватися чи наряджатися, але тепер є вибір. Можна обрати іншу опцію і стати на шлях природності. 

Але чому так сталося?

По-перше, жінки більше не хочуть акцентувати свою увагу на приналежності до певної статі. У суспільстві прийнято, що дамам потрібно наносити макіяж, носити шуби й прикраси. Однак всім надоїли ці стереотипи. Вони більше не мають значення. Хтось може сказати, що біла футболка з джинсами – це непривабливо. Ну і нехай. Головне, щоб ця жінка почувала себе комфортно й впевнено. 

Адже жіночність – це не про зовнішній вигляд, а про внутрішній стан. Має значення особистість та індивідуальність людини, яка більше не залежить від ярликів. 

По-друге, усі здобутки прогресу допомагають жінкам залишатися природніми. Для того, щоб мати гарний вигляд достатньо займатися спортом, правильно харчуватися і використовувати правильну доглядову косметику. Разом зі світовим розвитком змінюється й уявлення про красу жінки. 

Формується думка про те, що ніхто не повинен відповідати придуманим стандартам чи виправдовувати чужі очікування. Зараз “бути жінкою” не означає фарбуватися чи носити плаття. Макіяж та одяг – це лише одна складова глобальних змін.

Не потрібно йти проти прогресу. Краще з натхненням сприймати зміни і йдіть назустріч новому. Дозвольте собі бути вільними й необмеженими. 

А які у вас думки з цього приводу?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Vasylyna
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector