Жінки, перестаньте «колоти» губи! Це так нерозумно і старомодно …

Збільшення губ, вилиць, підборіддя, корекція носа та маскування зморщок – все це можна зробити у звичайному косметологічному кабінеті, без хірургічного втручання. Якщо раніше корекцією обличчя займалися лише професійні лікарі зі спеціальною освітою, то зараз це може робити кожен, хто пройшов потрібні курси. 

Саме тому, збільшення губ стало такою ж звичайною процедурою, як зміна зачіски. На перший погляд може здатися, що нічого поганого в цьому немає, адже дівчата просто хочуть виглядати краще та все набагато складніше. Розпочавши, вже дуже важко зупинитися. Це як наркотик. 

Збільшення губ

Процедура збільшення губ з’явилася понад 10 років тому, але раніше, для цього використовували полімер. Матеріал був доволі дорогий та добре не протестований. Далеко не всі наважувалися на цю процедуру, адже були великі ризики: асиметрія, алергія, деформація обличчя та багато іншого. Звичайно, були й хороші результати, але у кожного матеріал працював по-різному. 

Зараз, сучасні модниці наповнюють свої губи гіалуроновою кислотою, яка насправді ніякої шкоди в собі не несе. В тому випадку, якщо вона якісна і ін’єкція була зроблена правильно. 

Ризики

Ризиків є доволі багато, адже як не крути ви вводите у свій організм, чужорідну речовину і як вона приживеться спрогнозувати складно. Ось які ускладнення можуть виникнути після процедури збільшення губ:

  • Алергія. Здебільшого, алергія виникає саме тому, що косметолог використовує неякісну сировину з різноманітними домішками. Сама гіалуронова кислота алергії викликати не буде, адже вона й так є у нашому організмі.
  • Некроз тканин. Такий побічний ефект виникає доволі рідко, але все ж випадки бувають різні. Якщо лікар введе матеріал в маленьку судину, може статися некроз тканин, тому варто обирати лише перевірені клініки та лікарів. 
  • Асиметрія. Асиметрія може виникати у випадку алергічної реакції, або неправильного введення препарату. Його можна ввести або занадто глибоко, або надто близько до поверхні губ. В такому випадку, кінцевий результат буде виглядати доволі дивно. 
  • Розтягнута шкіра. Збільшення губ дуже часто викликає звикання, адже дія гіалуронової кислоти триває від декількох місяців до пів року. Для того, аби ефект тримався завжди, періодично процедури необхідно проводити повторно, але дівчатам важко зупинитися й кожного разу вони вирішують вводити ще більшу дозу препарату. Це сильно розтягує шкіру губ і повернути їх до початкового стану майже неможливо. 

Дівчата настільки захопилися трендами Інстаграму, що готові жертвувати своїм здоров’ям та натуральною красою заради того, аби виглядати “так, як усі”. Подумайте, дозволити собі зробити процедуру у дійсно хорошому закладі можуть далеко не всі. Зазвичай, збільшенням губ цікавляться молоді дівчата, які приїхали до великого міста та хочуть привернути до себе увагу оточення, але чи хороше це рішення? Є великі сумніви.

Необхідність процедури 

Так, бувають ситуації, коли введення гіалуронової кислоти у губи – річ необхідна. Невелику кількість препарату можна вводити для того, аби зволожити губи, або виправити явну асиметрію. Зазвичай, для цього використовують не більше 1 мл препарату й ефект не такий помітний, як ми звикли бачити в Інстаграмі. 

Дівчата ж які звертаються до непрофесійних косметологів навіть гадки не мають, яку кількість препарату необхідно використати для того, аби отримати гарний натуральний результат. Недобросовісні косметологи в цей момент думають не про красу, а про те, що можна просто заробити більше грошей та продати більше гіалуронової кислоти. Саме тоді й народжуються ці неприродні вареники на обличчі. Дівчата дуже швидко до такого звикають і вже не хочуть повертатися до своїх натуральних губ. Та й зробити це буде доволі важко, адже якщо вперше ввести велику кількість препарату, губи занадто сильно розтягнуться. 

Можливо залишимо цю процедуру для тих, кому вона дійсно потрібна? Дівчатка, варто приймати свою природну красу і не перетворюватися на когось іншого. Всі відомі люди стали відомими завдяки своїй унікальності, а вас таких “губатих” зараз занадто багато. 

Ви за природну красу, чи за збільшення губ?

Julia
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector