Жінки, що залишаються самотніми тривалий час, виявляються найщасливішими

Життя складається по-різному, і наявність відносин не може розглядатися єдиним критерієм щастя.

Ми живемо в ті часи, коли самотніх жінок прийнято жаліти. Прийнято вважати, що це незадоволені життям, ізольовані від суспільства, самотні створіння. Але істина полягає в тому, що, якщо мова йде про жінок і їхнє особисте життя, наявність відносин не повинно сприйматися як єдиний критерій щастя. Чому?

Тому що серед самотніх жінок не прийнято розглядати сімейний стан як фактор, що впливає на їх відчуття щастя і успіху. Тому що жінки, які залишаються самотніми протягом тривалого періоду часу, абсолютно не відчувають себе нещасними, самотніми, пригніченими або емоційно стурбованими.

Тому що їм не потрібен партнер, щоб відчути себе щасливими і задоволеними, бо вони самі по собі відчувають все це.  Тому що вони кидають виклик сучасним стереотипам, які говорять про те, що без романтичного партнера життя – це вже не життя, а суцільний смуток.

Що стосується причин, за якими деякі жінки залишаються самотніми протягом тривалих періодів часу, то їх можна перераховувати довго. Мождивл, у них просто немає зараз бажання бути чиєюсь дівчиною, і може бути навіть їх самотність триває зі шкільних часів.

Можливо, у них була спроба побудувати відносини з чоловіками, які в підсумку їх кидали і розбивали їм серце. Можливо, вони продовжують зрідка зустрічатися з хлопцем, але ці зустрічі поки так і не перейшли на рівень повноцінних романтичних відносин. Або, можливо, вони вирішили залишитися самотніми тому, що потребували перерви у відносинах.

Незалежно від причини, жінки, залишаються самотніми протягом великої кількості часу, виявляються щасливими, і це відбувається з наступних причин:

Відтоді, як жінки стають самотніми, вони починають відчувати почуття повноцінного щастя. Їм комфортно бути з самими собою. Вони із задоволенням відвідують в магазини, щоб самостійно купити собі одяг або їдуть на самоті пообідати у своєму улюбленому ресторані. Вони не відчувають себе самотніми ні тоді, коли вони лягають спати, ні тоді, коли вони йдуть на весілля подруги.

У них немає другої половини, з якою вони могли б поділитися своїми думками або переживаннями, але ніякого дискомфорту від цього факту вони не відчувають – їм добре і в компанії з самою собою. Вони відчувають повноцінне щастя, оскільки вони володіють достатньою кількістю часу, щоб зосередитися на своїх потребах, цілях і захопленнях.

У них в розпорядженні весь час у світі, щоб розібратися в тому, що їм дійсно потрібно і чого вони хочуть від життя. 

Їх можна назвати найщасливішими, тому що вони слідують за своїми цілями і мріями, а не відмовляються від них. Вони мають достатньо часу, щоб зрозуміти, що для них важливо в житті, і розставити пріоритети. Вони, в кінцевому підсумку, виявляються щасливішими за своїх заміжніх подруг, оскільки самотність дозволяє їм не втрачати тісних відносин зі своїми друзями, членами сім’ї та колегами. Вони тримаються за своїх близьких людей, а не віддаляються від них.

Вони починають відчувати себе щасливими відтоді, як отримують незалежність. Вони здатні заробляти на життя самостійно і вміють самі дбати про себе. Вони вірять в свої сили і здатні побудувати для себе щасливе, усвідомлене, приємне життя. Їх можна назвати найщасливішими, тому що вони розуміють, що у жінок нема потреби ставитися до романтичного партнера як до центра світобудови. Вони розуміють, що ця людина не повинна займати всі думки в їх голові.

Самотні жінки вважають за краще ганятися не за хлопцями, а за тим, чого вони хочуть досягти в житті, за речами, які дозволять їм забезпечити собі те майбутнє, про яке вони мріють. Жінки, які не мають романтичних зустрічей протягом тривалого періоду часу, абсолютно не бояться залишитися самотніми, так і не вийшовши заміж – адже вони вже звикли до такого способу життя.

Самотніх жінок не мучить ні страх, ні почуття самотності – більш того, вони отримують задоволення від такого життя. Самотність їх не лякає, а, навпаки, надихає.

І якщо, все ж, вони зустрінуть на своєму шляху чоловіка, з яким вирішать розпочати відносини, то ним виявиться та людина, яка буде тільки заохочувати їх спроби самостійно домогтися щастя і успіху. Людина успішна, щаслива, задоволена життям сама по собі. Та людина, яка буде так само розумною і сильною як вони самі, хто виявиться в стані йти з ними в ногу у всіх аспектах життя.

Це буде той чоловік, який буде відчувати себе щасливим від того, що його жінка має власні цілі, плани, мрії та захоплення, і від того, що вона повністю контролює своє життя. Чоловік, який буде відчувати щастя в ті моменти, коли вона буде досягати свої цілі, не забуваючи при цьому заохочувати її до досягнення нових вершин. Чоловік, який змусить її відчути себе ще більш сильною, щасливою і наповненою.

Тому що така жінка ніколи вже не відмовиться від своєї незалежності, індивідуальності і сили. В процесі любовних відносин вона ніколи не зрадить ні свої цілі, ні мрії, ні бажання, ні, врешті-решт, себе саму.

Вона ніколи не почне будувати свої відносини з тією людиною, яка буде здатна перешкодити жити їй справжнім, по-справжньому щасливим і усвідомленим життям.

Ви погоджуєтеся з тим, що жінки можуть бути щасливими і без романтичних відносин?

Ira
Content Protection by DMCA.com
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector