Жінки цих знаків зодіаку приносять чоловікам бiди та роблять нeщacними

Звичайно, кожний чоловік мріє про красиву дружину.

Але для спільного та щасливого життя потрібна не лише краса, а й вміння прощати та іти на компроміси. На жаль, на таке здатні не усі знаки зодіаку. Є такі жінки, які своїм характером здатні принести чимало страждань чоловікові, ми вам сьогодні розповімо хто саме.

Близнюки

Жінки цього знаку зодіаку є дуже легковажними. Вони завжди перебувають в русі й ніколи не прив’язуються до одного місця. Те ж стосується і людей. Вони розуміють, що повинні мати дітей та сім’ю, однак, не дуже бажають поринати в побутові проблеми.

Хоча спершу вони будуть виконувати свої обов’язки дружини, однак, з часом вимагатимуть розлучення або жити в різних квартирах, спати в різних ліжках, а перетинатися тільки тоді, коли захочеться любові.

Найдивнішим, є те, що вони дійсно при цьому будуть кохати свого обранця.

Скорпіон

Це дуже владні знаки зодіаку, їм потрібні чоловіки, які не вдаються до сентиментів та емоцій. Цим жінкам потрібний сильний та впевнений в собі чоловік, який буде рухатися тільки вперед. Дівчата-Скорпіони любов розуміють по-іншому, ніж інші знаки. Вона не буде готувати їсти для чоловіка, або прибирати кожної суботи. Діти – квіти життя для Скорпіонів лише тоді, коли їх народжуєш після 35.

Вони не будуть сюсюкати та проявляти припливи ніжності. Самі по собі жінки чарівні, привабливі та спокусливі, тому закохатися в них не складе труднощів, але ось перед тим, як надіти обручку на пальчик, краще тисячу разів подумати.

Стрілець

Спершу ви можете подумати, що ця жінка дуже хазяйновита, але вона так лише вводить вас в оману. Ці дівчата створені для того, щоб веселитися. Вони не будуть сидіти вдома, навіть якщо їм 70 і пора б в санаторії відпочивати, а не на гулянки ходити.

Жінки-Стрільці люблять доглядати за собою. Їх часто можна зустріти в салонах краси або тренажерних залах, в той час, коли чоловік сидить з дітьми вдома.

Ви згідні з таким описом?

Uljana2
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector