Жіночої дружби не буває? Хто Ваша подруга за знаком Зодіаку

Давайте розберемося, до якого типу належить ваша подруга за знаком Зодіаку?

Кажуть, що жіночої дружби не буває. Насправді, жінки вміють дружити також міцно, як і чоловіки. Просто в дружбі двох представниць прекрасної статі більше нюансів. Життя показує, що жіночу дружбу можна умовно розділити на три види: дружбу-підтримку, дружбу-вигоду і дружбу-суперництво. Одна з них може зробити відносини двох жінок міцнішими ніж сталь, іншу і дружбою назвати складно, а третя більше нагадує ворожнечу, при якій суперниці лицемірно посміхаються одна одній.

Давайте розберемося, до якого типу належить ваша подруга за знаком Зодіаку?

Подруга-Овен

Цю панянку, за характером, можна віднести до подружки-суперниці. Але не поспішайте надавати цьому вислову негативне забарвлення. Подружка Овен охоче прийде вам на допомогу, якщо така знадобиться. Просто в характері цієї панянки закладено в усьому змагатися зі своєю подругою, починаючи від одягу, зовнішнього вигляду, і закінчуючи симпатичними кавалерами. При цьому в душі представниці цього знака немає заздрості, ворожнечі чи негативу. Просто вона так удосконалюється, та до того ж стимулює вас не відставати і ставати кращими. Загалом, дружба з дівчиною знаку Овен йде на користь обом дівчатам.

Подруга-Телець

У дружбі з жінкою знака Телець найбільше підтримки. Представниці даного знаку не дуже впевнені в собі, а значить, їм просто необхідна подруга, яка в будь-який момент підтримає словом і ділом, дасть потрібну пораду і знайде рішення проблеми. Не сумнівайтеся, прийде час, і подружка знака Телець відповість вам своєю вірністю і чесністю. До слова, в такій подрузі ви можете не сумніватися. Вона ніколи не зрадить, не обдурить, і не буде розпускати плітки за вашою спиною. Але ж це не так мало, особливо для людини, якій ви довіряєте всі свої секрети!

Подруга-Близнюки

У разі дружби з дівчиною знака Близнюки ви найчастіше зустрічаєтеся з суперництвом, причому, з суперництвом, заснованим на особистій вигоді. Така подружка неодмінно обговорить у вас за спиною ваш сьогоднішній наряд і вашого чоловіка. Більш того, вона може спокійно “відбити” вашу кохану людину, якщо ви будете занадто відверті зі своєю подружкою і втратите пильність. Правда не варто говорити, що всі жінки Близнюки однакові. Є й цілком щирі, чесні панянки. Просто, спілкуючись з такою подругою, не варто створювати ситуації, які можуть призвести до суперництва.

Подруга-Рак

Раки – вірні дівчата, які віддадуть останнє своїй подружці, оскільки щиро люблять її і дорожать дружбою. Тут ми спостерігаємо справжню дружбу-підтримку, причому, панянка знака Рак готова більше віддавати, ніж отримувати. Вона буде щиро рада, бачачи свою подругу щасливою. Свої ж почуття вона буде вважати менш важливими. Єдина проблема таких відносин в тому, що подруги Раки згодом починають нехтувати таким ставленням до них, чим дуже ображають Рака. А уражене почуття ці особистості не пробачать ніколи. Тому намагайтеся цінувати дружбу Рака і ніколи не зраджувати її.

Подруга-Лев

У дружбі з жінкою знака Лев більше вигоди і суперництва. Це досить зарозумілі особи, які прагнуть оточувати себе людьми, які будуть захоплюватися ними. З іншого боку, подругу, яка буде вихваляти Лева, ця панянка завжди підтримає, а значить, така дружба обіцяє стати взаємовигідною і приносити користь обом дамам. Лев може дружити навіть зі своєю суперницею, правда, дружба ця виявляється досить небезпечною, і в будь-який момент може перетекти в запекле протистояння і навіть ненависть. А ось змагатися з Левом не побажаєш і ворогові.

Подруга-Діва

У цих взаєминах поєднується суперництво і підтримка. Відразу скажемо, що з Дівою, як людиною вимогливою і постійно чимось незадоволеною, дружити важко, а часом і зовсім нестерпно. Але своєю поведінкою ця дама змушує вас стежити за собою і постійно вдосконалюватися, а значить ставати кращою. І в цьому плані ваша дружба обіцяє певні вигоди. Крім того, Діва – жінка надійна, яка якщо дружить, то робить це щиро, з усією душею. Вона прийде на допомогу своїй подрузі в будь-яку годину дня і ночі, і віддасть останнє, якщо подруга потрапить в біду. Вірність – відмінна риса цих жінок.

Подруга-Терези

У дружбі з жінкою, народженої під знаком Терези, явно простежується взаємна підтримка. У серці цієї панянки немає заздрості, вона цілком самодостатня, і бажає дружити з такою ж самодостатньою особою. Мета такої дружби – дарувати один одному радість, ділитися потаємними мріями і підтримувати у важкі хвилини. Така подружка просто необхідна панночці знаку Терези, адже без неї неможлива гармонія в житті цієї жінки. При цьому така дружба обіцяє принести чимало плюсів обом сторонам, адже Терези надзвичайно взаємні, і на добро завжди готові відповісти добром.

Подруга-Скорпіон

З боку може здатися, що жінки Скорпіони взагалі не вміють дружити. Це, звичайно ж, не так, але дійсно, в більшості випадків підопічна Марса вибирає собі подруг виходячи з власної вигоди. Якщо інша жінка представляє для Скорпіона інтерес, вона обов’язково увійде до неї в довіру і стане дружити. Є й інша проблема, яку варто озвучити. Завжди враховуйте сексуальний магнетизм представниць цього знака. Панночка Скорпіон, сама того не бажаючи, може спокусити вашого чоловіка і навіть забрати його з родини. Тому, в подруги собі краще вибирати вже заміжню, і щасливу у відносинах дівчину Скорпіона.

Подруга-Стрілець

Спілкуючись з панянкою знака Стрілець, не завжди зрозуміло, чи потрібні їй взагалі подруги. Такі жінки затишніше відчувають себе в компанії чоловіків, а інші представниці прекрасної статі потрібні їм, швидше за для того, щоб змагатися і в цьому протистоянні піднімати свою самооцінку. Крім іншого, панянка знака Стрілець ніколи не упустить власну вигоду, а значить, цілком може завести дружні стосунки з іншою жінкою, яка може чимось допомогти або бути корисною. Така панночка взагалі любить заводити друзів, які можуть її чогось навчити і дати можливість для розвитку.

Подруга-Козеріг

Козеріг в душі виражена одноосібниця, яка всього домагається сама. Однак в цій панночці досить багато марнославства, а тому їй просто необхідна подруга, яка буде слухати її з відкритим ротом, буде захоплюватися Козерогом і просити її поради. В цьому плані дружба з Козерогом швидше нагадує взаємовигідне співробітництво. З іншого боку, підопічні Сатурна постійно працюють і зовсім не вміють розслаблятися. Справжня подружка потрібна їм хоча б для того, щоб допомогти відволіктися від суворих буднів і трохи прикрасити своє життя. І тут ми отримуємо дружбу, як справжню взаємну підтримку.

Подруга-Водолій

Дружба представниці знака Водолій це радісний, надихаючий союз, який просто необхідний двом самодостатнім жінкам, щоб відчувати радість життя. Водолій скрупульозно вибирає собі подругу, але якщо така з’являється в її житті, підопічна Урана стає по-справжньому щасливою. А ще краще, якщо дружба дозволяє трохи змагатися двом подружкам, наприклад, в бізнесі або науковій роботі. Це протистояння беззлобне і зазвичай стимулює обох панянок до роботи над собою і досягнення нових вершин. Правда, життя показує, що знайти таку подружку Водолію дуже непросто.

Подруга-Риби

Жінка знака Риби – це та подружка, якій завжди можна «поплакатися в жилетку», розповісти про найпотаємніше і отримати корисну пораду. З таких жінок виходять справжні подруги, які здатні надати підтримку ще до того, як їх про це попросять. Взагалі, Риби – це подружки для душі, дівчата, з якими можна весело «відірватися» або розділити гіркі хвилини. Вони завжди поруч і при цьому не тримають «каменя за пазухою». У цих людей немає заздрості, і вони ніколи не поласяться на те, що дороге вам. Правда, щоб дружити з Рибою потрібно бути людиною цікавою і ерудованою, адже з нудними людьми підопічні Нептуна не знайдуть спільної мови.

А ви вірите у справжню жіночу дружбу?

Ira
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector