Злодій ніколи не знайде ваших грошей! Секрети схованок, які дійсно працюють

Хочете вірте, хочете ні, але одного вечора я мала розмову з колишнім кишеньковим злодієм. Чоловік люб’язно розповів мені кілька порад, які допоможуть вберегти ваші гроші від чужих рук! І не поділитися з вами я просто не могла! Все просто та геніально!

Куди ховати гроші

Почати варто здалека. Чи задумуєтесь ви, куди кладете свій гаманець чи сумочку? А перед ким ви це робите? До прикладу, ніколи не залишайте своє портмоне чи рюкзак у візку для продуктів в супермаркеті. Злодюжка, як правило, працює з напарником, який вміло відверне вашу увагу, поки той почистить ваш гаманець.

Не рахуйте гроші на людях. Не треба світити грошима. Особливо, коли розраховуєтесь у транспорті. Злодій побачить ваш гаманець і куди ви його кладете. Краще заздалегідь підготуйте кошти для проїзду.

Куди ховати гроші у поїздці чи де діти велику суму?

Є нехитрий спосіб. Для цього потрібна всього одна упаковка гігієнічних прокладок і сховати купюри, як на фото.

Навряд чи злодій буде викрадати ваші прокладки. Інше діло: сумку, аптечку чи гаманець в надії знайти там гроші. Але цей спосіб точно врятує ваші кошти.

Інше діло “гроші в трусах”. Схованка перевірена сотнями років і ще довго не втратить своєї актуальності. До трусів чи бюстгальтера можна пришити кишеньку у якій і будуть ховатися ваші гроші. 

Звісно світ розвивається та для зручності багато людей перейшли на банківські карти. Однак як тоді бути з великою кількістю готівки? Наприклад, моя знайома важко працюючи в Італії мала якось перевезти зароблене роками добро. То нічого кращого не могла зробити, як зашила гроші у ліфчик та везла на собі.

Згадалися слова мами, яка любила повторювати, що щасливий не той у кого багато грошей, а той, кому їх вистачає. На останок поділюся з вами притчею, яка не може не надихнути.

«До священника прийшов успішний і дуже багатий чоловік. Його дорогий годинник виблискував яскравіше, ніж хрест на рясі. Він спитав:

— Отче, ось я грошей заробив достатньо, мене всі поважають, можу робити, що заманеться, а в душі якась порожнеча… Чому так?

Священник усміхнувся і сказав:

— Я знайомий з людьми, яким досить мізерного харчування та можливості помолитися, і вони щасливі, як діти. Все тому, що щасливий не той, хто має багато, а той, кому вистачає».

Діліться статтею з друзями аби вони не забували бути уважними та пильними зі своїми грішми на людях. Адже злодієві байдуже хто ви, головне те, що у гаманці.

Фото з відкритих джерел

JuliaG
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector