Знайдіть мужність піти, коли вас ніхто не тримає

Культовий письменник сучасності Пауло Коельйо одного разу заявив: “Якщо у тебе вистачить сміливості сказати “прощавай”, життя нагородить тебе новим “привіт”.

Після прочитання цих рядків моє життя змінилось раз і назавжди. Хоча, саме тієї миті я й подумати про подібне не могла. Цитата Коельйо немов зуміла заповнити ту порожнечу, яка розривала мене із середини. Тоді мені навіть здавалось, що світло – одна із казок для дорослих. Таких, як кохання та щастя. Але ця проста життєва істина настільки прижилась у моїй голові, що тривалий час я навіть думати не могла ні про що інше. Сьогодні складно зрозуміти, чому я настільки маніакально намагалась хапатись за ту себе, що призводила до нещасть і тільки. Я йшла нескінченним тунелем болю допоки не зрозуміла, що цей тунель має свій кінець. Шторм і справді закінчився.

Насправді, я сама не могла ступити ні кроку вбік. Мені здавалось, ні, я була переконана, що Він – межа моїх можливостей. Ба більше – що так виглядає справжнє кохання. Десь глибоко всередині внутрішній голос мені буквально кричав, що треба бігти. Але думка, що я витратила на цього чоловіка стільки любові і часу зводила мене з розуму. Я навіть уявити не могла, що це все може і повинне закінчитись.

Але я це зуміла зробити – поставити крапку. Я із впевненістю поглянула в обличчя своєму страху. Колишня я на подібне і сподіватись не могла. Сьогодні я без вагань можу сказати, що нарешті осягнула ту бажану гармонію та щастя, чого я не могла відчути у токсичних стосунках. На щастя, усе погане залишилось позаду. Вірте своїй інтуїції. І, не забувайте: кожен кінець – це новий початок, початок чогось кращого.

А ви згодні з тим, що у житті трапляються “не ті” люди, яких необхідно відпускати?

AnnaM
Content Protection by DMCA.com
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector