Знаки Зодіаку, які не вміють дружити

Деякі представники знаків Зодіаку є яскраво вираженими індивідуалістами, і зовсім не прагнуть зав’язувати дружні стосунки.

Мистецтво комунікації підвладне не всім, а тому немає нічого дивного в тому, що деякі люди не вміють дружити. І справа тут не тільки в складному характері або неправильному вихованні. Деякі представники знаків Зодіаку є яскраво вираженими індивідуалістами, і зовсім не прагнуть зав’язувати дружні стосунки.

Хто ці люди і як їм живеться без підтримки в цьому складному світі? Давайте розберемося.

Овен

Особистості зі складним характером, Овни, щодня взаємодіють з безліччю людей, але дружні відносини заводять вкрай рідко.

Людині з таким запальним характером, який може образити і близьку людину, дуже складно утримати біля себе друзів. Крім того, Овен – максималіст, який у всьому повинен бути першим. Тому, коли стикаються інтереси Овна і його друга, егоцентричний представник даного знака розштовхає плечима навіть друзів, тільки щоб бути попереду. А якщо друзям доведеться ділити здобич, Овен забере собі найбільш жирний шматок. Така поведінка абсолютно не бентежить Овна, адже він упевнений, що в цьому житті щасливим стає той, хто хитріший, спритніший і напористий. І дружба не повинна ставати перешкодою на шляху до кращого життя.

Лев

У представників знака Лев чимало хороших якостей, за які їх поважають і цінують навколишні. Але всі вони, немов об скелі, розбиваються об марнославство цієї людини. Леви страждають від манії величі. Це особистості «з короною на голові», які впевнені, що навколишні повинні носити їх на руках, захоплюватися їх талантами і всіляко звеличувати. Тому з людиною, яка починає вважати себе рівним Леву, у нього просто не може бути дружби. Представник даного знака оточує себе підлесниками, але назвати такі відносини дружбою можна лише з великою натяжкою. Дружба виходить односторонньою, в якій навколишні тягнуться до Лева, а той лише дозволяє з собою дружити. Таку «дружбу» Леви вважають абсолютно нормальною, адже за їхніми уявленнями, навколишні повинні радіти суспільству Лева і платити за це.

Скорпіон

Особистості даного знаку відрізняються поганим характером. Скорпіони нетерпимі до чужих слабостей і можуть насміхатися над людиною, яка поступається їм у певних аспектах. Зухвалі і уїдливі, ці особистості відлякують людей, відбиваючи у них будь-яке бажання зближуватися. При цьому спілкуючись з представником даного знаку багато хто дивується, наскільки багаті у нього зв’язки і як широким колом знайомств володіє ця людина. Складається враження, що при не поступливому характері Скорпіон дійсно вміє дружити. Насправді це не так. Скорпіон володіє справжнім магнетизмом, і без особливих зусиль притягує до себе людей, яких можна використовувати для власної вигоди. Якщо ця людина дійсно щось вміє, може похвалитися солідним рахунком в банку або серйозними зв’язками, він точно буде в приятельських стосунках зі Скорпіоном.

Діва

Перфекціоністи до мозку кісток, Діви дуже важко сходяться з людьми, а все тому, що у них своя, особлива система цінностей. Діви щиро вважають себе найрозумнішими, а до навколишніх ставляться поблажливо, як до особистостей невеликого розуму. Напевно, саме тому вони дозволяють собі вчити життя і читати моралі навколишнім людям. Природно, таке ставлення навряд чи комусь припаде до душі. Крім іншого, Діви – відомі критикани. Як ледь знайомого, так і близької людини представник даного знака буде критикувати за найменші провини. Егоїстичне ставлення до навколишніх, лінь, зайва зухвалість або безлад в будинку – Діви почнуть метати отруйні стріли презирства в будь-якої людини, який чинить не так, як наказує їх внутрішній кодекс. Природно, довго дружити з таким критиком не зможе жодна нормальна людина.

Козеріг

Представники даного знака – яскраво виражені індивідуалісти, яким простіше одним, ніж в компанії друзів. Ці особистості вважають себе розумнішими за інших, і щиро впевнені, що навколишні люди, в більшості своїй пристосуванці, які так і норовлять нажитися за рахунок розуму і підприємливості Козерога. А враховуючи, що все свідоме життя особистості даного знака прагнуть до збагачення, діяти вони вважають за краще поодинці, сподіваючись виключно на свої сили. Та й сам усамітнений спосіб життя Козерога абсолютно не сприяє появі у них близьких друзів. Ці люди добре відчувають себе наодинці зі своїми думками і грандіозними планами, а друзі, на переконання самих Козерогів, лише відволікають їх від важливих справ. Можливо, їх просто варто залишити в спокої?

Ви згодні з цими описами?

Ira
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector