Знаки Зодіаку, які вміють читати чужі думки

У цій статті розглянемо представників 3 знаків Зодіаку, з якими варто бути обережнішими, якщо ви не бажаєте, щоб вони прочитали ваші думки.

Кожному з нас хотілося б залізти в голову до іншої людини і прочитати її думки. Цікаво ж дізнатися, про що думає співрозмовник, що замишляє, наскільки обізнаний про наші секрети. Багато хто здивується, коли дізнаються що здібності до телепатії зовсім не казки! Деякі люди дійсно можуть читати навколишніх як книгу, в той час як ті навіть не підозрюють про це.

Переважна більшість людей не вірить в телепатію. Та й як повірити в те, що неможливо побачити своїми очима, і те, що ти не відчуваєш сам? Але слухаючи історії деяких представників знаків Зодіаку, дійсно починаєш вірити в те, що є на Землі люди, здатні сканувати інших людей, причому не тільки читати думки, але і управляти ними зусиллям волі!

Знаки Зодіаку, здатні читати чужі думки

Риби

Здатністю до телепатії можуть похвалитися представники знака Риби. У цих людей багатющий внутрішній світ, і фантазії, які межують з реальністю. Не дивно, що їх внутрішній стан знаходить відображення і в зовнішньому світі. Риби – це «люди-сенсори», які через особливості свого світосприйняття оцінюють кожну людину не по словах і вчинках, а по поведінці, за характерними рухами і жестами. Саме «відчувши» людину Риби складають у себе в голові повне уявлення про неї.

Маючи таке «досьє» особистостям даного знаку не складає труднощів передбачати, про що думає конкретна людина і які кроки зробить в тій чи іншій ситуації. Риби не докладають особливих зусиль для подібного сканування, це виходить у них автоматично.

Природно, краще всього Риби здатні вгадувати думки своїх рідних і близьких, оскільки за довгі роки проживання з ними під одним дахом, встигли досконально вивчити характер і поведінку родичів. Особливо близький зв’язок у Риби зі своєю другою половинкою. Цим людям не потрібні слова щоб зрозуміти, про що думає партнер. А той дивується: «Звідки коханий знає, про що я думаю?».

Скорпіон

Багато людей вважають представників знака Скорпіон справжніми містиками. Серед езотериків існує думка, що особистості даного знаку здатні бачити астральне тіло людини і зчитувати з нього інформацію. Можливо, в цьому є частка правди, інакше як пояснити той факт, що вже при першій зустрічі Скорпіон вражає співрозмовника фактами, про які не знають навіть найближчі люди. Банальною проникливістю це просто не пояснити!

Життя показує, що Скорпіони грають з іншими людьми, немов кішка з мишкою. Дуже часто в розмові ці люди передбачають слова співрозмовника, і навіть навмисне промовляють їх, щоб приголомшити людини і дати зрозуміти, на що вони здатні.

Близькі люди, що живуть зі Скорпіоном, підтвердять, що цій людині марно брехати. Він бачить вас наскрізь і чує брехню за кілометр. І це ще одне підтвердження телепатичних здібностей! Нарешті, всім відомо, що представники даного знаку вміло маніпулюють людьми, і навіть використовують їх у своїх корисливих цілях. Є всі підстави підозрювати, що всьому виною вміння Скорпіонів читати думки інших людей.

Стрілець

Про те, що Стрілець має здатність читати думки навколишніх людей, доводилося чути багатьом. Однак на відміну від інших людей, що володіють телепатичними здібностями, у Стрільців дана особливість поширюється саме на рідних і близьких.

Можна сказати, що між Стрільцем і його рідними людьми з народження встановлюється нерозривний зв’язок, який повідомляє цій людині всю інформацію і будь-які переживання близьких людей. Немов сіамські близнюки, які здатні відчувати біль один одного, Стрільці, навіть перебуваючи за тисячі кілометрів від коханих, відчувають їх тривогу або радість. Досить лише подумати про кохану людину, сконцентруватися на ній, і Стрілець одразу дізнається його почуття.

Що вже говорити про Стрільця, який спілкується з людиною в реальному часі. У цьому випадку він просто бачить її наскрізь і вгадує кожну емоцію. Напевно, саме тому близькі люди запевняють, що зі Стрільцями неймовірно легко. Не потрібно набиратися хоробрості і зізнаватися в чому-небудь, немає потреби пояснювати мотиви своїх вчинків, Стрілець все розуміє без слів, і дає вичерпну відповідь ще до того, як ви поставите йому питання. Мабуть, саме за це його називають людиною, здатною читати чужі думки!

Ira
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector