Знаки Зодіаку, яким не судилося створити міцну, гармонійну сім’ю

Поставити штамп в паспорті і стати чоловіком або дружиною може кожна людина. Як і завести дітей. Але є люди, яким абсолютно не підходить сімейне життя. Їх шлюб – суцільна мука, як для близьких людей, так і для них самих. Визначити їх найпростіше за знаком Зодіаку, а тому в даній статті розповімо про осіб, яким не судилося створити міцну, гармонійну сім’ю.

5. Водолій

Не варто думати, ніби люди, непристосовані до сімейного життя – особистості асоціальні. Наприклад, Водолії – люди душевні, які не звикли до конфліктів і всією душею обожнюють дітей. Але в сімейному житті їм частіше не щастить. Річ у тому, що представники даного знаку не вміють любити. Вірніше, вони не відрізняють любов від дружби, а тому до дружини чи чоловіка відносяться як до друга, з яким добре разом без будь-яких зобов’язань.

Водолія зводить з розуму побут, він не переносить, коли його «пиляють», коли на нього тиснуть і змушують виконувати певні обов’язки. У такій ситуації Водолій просто тікає від проблем, а заодно і з сім’ї, що і стає першим тривожним дзвіночком у відносинах. Особливо це характерно для чоловіків. Їм хочеться легкості у відносинах, абсолютно не хочеться брати на себе відповідальність і приймати важливі рішення. Тому їх відносини, як правило, закінчуються розлученням.

4. Близнюки

Про непостійність і легковажність Близнюків ходять легенди. Дійсно, під цим знаком народжуються симпатичні і привабливі люди, які з легкістю заводять знайомства і також легко закохують в себе протилежну стать. З ними легко і невимушено, адже Близнюки добродушні, щедрі, життєрадісні і легкі на підйом. Веселитися і відпочивати з такими людьми одне задоволення.

Однак представники даного знаку абсолютно не створені для сім’ї. Одружившись, вони змінюються немов хамелеони. Близнюки не визнають іншої ролі крім глави сім’ї, а відчувши свою владу над домочадцями, починають встановлювати власні правила поведінки. Правил цих багато, а будь-яка непокора призводить до скандалу. Згодом почуттів в цій парі стає все менше, а вимог все більше, що в підсумку і призводить партнера Близнюка до необхідності подати на розлучення.

3. Лев

Лева називають один з найбільш «якісних» знаків Зодіаку. Він красивий, успішний і щедрий, при цьому сексуально привабливий і приголомшливо харизматичний. Не дивно, що Лева мріє роздобути як законного чоловіка буквально будь-яка жінка. Та й чоловіки дивляться на Левів з таким же неприхованим прагненням. Однак набір чудових рис ще не гарантія щасливого життя.

Лев схиблений на власній репутації. Він – ідол, якому повинні поклонятися, і зірка, яка очікує захоплення. А партнер поруч з ним – найвідданіший шанувальник, але не більше. Заради підтримки іміджу успішної людини і благополучного сім’янина Лев заводить сім’ю і дітей. На ділі ж для нього набагато важливіше просування по кар’єрних сходах або розвиток власного бізнесу, тоді як сім’я залишається лише придатком, іміджевою необхідністю. Природно, довго терпіти споживацьке ставлення кохана дружина не в змозі, що раз по раз буде ставати приводом для конфлікту і причиною для розлучення.

2. Овен

Овен – один з найбільш цілеспрямованих знаків, який живе заради своїх цілей. І прагнення ці, як правило, пов’язані з самореалізацією і побудовою кар’єри. Заради цього Овни готові не спати ночами і витрачати всю свою енергію. На кохану людину і родину в такому випадку часу практично не залишається, та й бажання зайняти гідне місце в цьому житті набагато сильніше бажання звити любовне гніздечко. Тому на відміну від представників інших знаків Зодіаку, Овни не поспішають одружуватися і виходити заміж, а якщо і вступають в шлюб, нерідко розлучаються. Повноцінну міцну сім’ю вони готові створювати в зрілому віці, коли більш важливі плани вже втілилися в життя.

Скажімо також, що Овни в усьому звикли розраховувати виключно на себе, що аж ніяк не сприяє появі поруч з ними близької людини. А ще представники цього знака вважають інших людей егоїстами, і лише себе зараховують до безкорисливих особистостей, які піклуються про навколишніх. З такою позицією щасливі сімейні стосунки Овнам просто не світять.

1. Стрілець

Стрільці – найбільш несерйозні з усіх представників знаків Зодіаку. Вони не звикли серйозно ставитися до життя, і навіть ставши дорослими воліють проводити час в галасливій компанії друзів, а не вдома з коханою людиною. Свою свободу ці особистості дуже цінують, а тому всіма способами намагаються уникнути законних відносин. Одружуються Стрільці, як правило, по «зальоту», коли ухилятися від шлюбу стає вже неможливо. Але і ставши чоловіком, Стрілець не змінює своїх звичок. Він як раніше проводить набагато більше часу з друзями, наплювавши на прохання коханих.

Що цікаво, якщо в попередніх знаках Зодіаку невідповідними для створення сім’ї в більшості своїй були чоловіки, то у Стрільців проблема сімейних відносин характерна і для жінок. Ці  натури протягом життя шукають свій ідеал чоловіка, частіше руйнуючи чужі сім’ї, а не знаходячи того, хто навчив би їх жити тихим і затишним сімейним життям.

Ви погоджуєтеся з тим, що саме цим знакам Зодіаку важко створити сім’ю?

Ira
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector