Зустрічайтеся з тим, кого не треба вражати

Вибирайте того, хто не змусить вас відчувати, немов відносини з ним – це перегони, які ви повинні виграти.

Зустрічайтеся з тим, з ким ви зможете дуріти. З тим, хто не буде сперечатися, що ви часом дуже дивна людина, але буде приймати з розкритими обіймами. Хто буде приєднуватися до вас у ваших починаннях (неважливо, наскільки божевільних). І поруч з ким вам не доведеться змінюватися лише для того, щоб його не відштовхнути.

Вибирайте того, хто вражений вашою автентичністю та тим, наскільки ви справжні і несхожі на інших.

Зустрічайтеся з тим, з ким ви можете бути гранично, неймовірно чесними.

З тим, кому ви можете довірити свої таємниці, кому вам не буде соромно розповісти всі ті дивні історії, що таяться в вашій пам’яті. З тим, хто буде слухати вас і намагатися зрозуміти – в будь-якій ситуації. Хто не буде засуджувати за ваше минуле і не чекатиме, що воно буде білосніжним.

Зустрічайтеся з тим, з ким ви зможете безбоязно поділитися вашими секретами, і кому вам буде не страшно зізнатися, що ви чогось не знаєте.

Зустрічайтеся з тим, хто не боїться вас вчити і вчитися у вас.

Вибирайте того, кому немає діла до вашого соціального статусу. Того, кому зовсім немає справи до титулів і ярликів. Того, хто досить скромний, щоб зрозуміти – ці речі не мають ніякого значення. І вони не повинні його мати!

Зустрічайтеся з тим, хто не прагне вразити навколишніх своєю супутницею, немов модним костюмом. З тим, хто набагато вище цього. З тим, хто не належить до романтичних партнерів, як до трофеїв, йому досить того, що ви поруч.

Зустрічайтеся з тим, кого не доведеться вражати тому, що він і без того буде вражений. Він буде щасливий, що йому пощастило бути поруч з вами, щасливий тому, що ви його любите.

Зустрічайтеся з тим, хто раз по раз нагадує вам про те, що ви можете бути собою. Він все одно буде любити вас, навіть в дні, коли ви найслабші або поводитеся далеко не найкращим чином.

Вибирайте того, хто вважає, що красивіших та привабливіших за вас немає нікого. Навіть тоді, коли ви втомилися, у вас мішки під очима, і ви засинаєте на ходу. Зустрічайтеся з тим, хто вважає ваші дивацтва милими, а не відразливими.

І нарешті, зустрічайтеся з тим, хто не змусить вас відчувати, немов відносини з ним – це перегони, які ви повинні виграти.

Зустрічайтеся з тим, хто буде вважати, що ви занадто гарні для того, щоб брати участь в цих маячних іграх. Вибирайте того, хто навіть не хоче грати – тому що для нього гра закінчилася в ту саму мить, коли він вас зустрів.

Ira
Content Protection by DMCA.com
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector