Зворушлива притча про любов і розлуку

У великому пишному саду гуляла молода пара, а за ними спостерігали Любов та Розлука. Розлука каже Любові: «Віриш, я їх розлучу?!» Любов відповідає:

«Можна я підійду перша. Лише один раз, а потім зможеш робити з ними все, що захочеш». Розлука погодилася.

Любов плавними кроками наближалася до людей. Потім торкнулася їхніх очей, і між чоловіком та жінкою запалала іскра. Потім Любов звернулася до Розлуки: «Тепер твоя черга»

Розлука сказала: «Я зараз безсильна, адже тепер їхні серця наповнені коханням. Я зроблю свою справу трішки пізніше.»

День за днем стосунки пари покращувались, згодом одружилися. Вирішила Розлука заглянути в будинок до них, а там вже і немовлятко маленьке спить. Вона переступила поріг, адже думала, що зараз зможе розлучити пару, любов вже пройшла, аж раптом вона у серцях людей побачила Подяку. Розлука повернулася і сказала: «Я прийду до них пізніше»

Минув час. Розлука не забула про свою колишню обіцянку Любові та й знову заглянула до сім’ї, з надією їх розлучити. В домі бігало декілька дітей, мати готувала вечерю, а батько лише прийшов з роботи. Розлука була впевнена, що Любов і Вдячність покинули цю пару, але вони в їх очах побачила щось інше — це були  Повага і Розуміння. «Я загляну пізніше», — сказала Розлука.

Минув час. Розлука втретє прийшла в будинок до пари: мати щось наполегливо розповідала дорослим дітям, а батько спостерігав за дійством. Глянула вона в їхні очі й розчаровано зітхнула: вона побачила в них Довіру. «Я прийду пізніше», – сказала Розлука і вийшла.

Пройшло вже дуже багато часу. Розлука прийшла в дім сім’ї, а там була старенька жінка, а біля неї бігали онуки. Бабуся дивилася на фото свого чоловіка та сумувала. Тоді Розлука зрозуміла, що спізнилася. Час сам розлучив цю пару.

Старенька жінка попрямувала на кладовище до чоловіка. Розлука заглянула в її очі і побачила там Пам’ять — Пам’ять про Любов, Вдячність, Повагу, Розуміння й Довіру…

Вам сподобалася притча?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: