Як стати щасливою людиною?

Щасливі люди не думають про плітки. Замість того, щоб зациклюватися на обговоренні або критиці інших, присвятіть свій час самовдосконаленню і поліпшенню свого оточення.

Ваше щастя не повинно прийти завдяки іншим. Критика від незнайомців небажана і не потрібна. Щасливі люди поділяють це щастя.

В житті є кілька речей, які більш виснажливі, ніж слухання того, як хтось постійно критикує інших. Це не тільки обмежує вас в тому, щоб жити в колодязі з негативною поведінкою, але також змушує вас почувати себе погано.

Людина, яка присвячує свій час самовдосконаленню, не має часу критикувати інших. Те, що говорять і роблять такі люди, втомить вас і спустошить ваш розум. Коли б ви не опинилися в таких ситуаціях, у вас є два варіанти: дистанціюватися або спробувати їм допомогти. І, як вказує прославлена ​​цитата на початку цієї статті, немає нічого більш емоційного і життєво слабкого, ніж люди, які присвячують свій час критиці інших.

У цьому сенсі мирне життя не має ціни, тому ви завжди повинні захищати свій фізичний і психологічний простір. Ви повинні створити серце, вільне від неконструктивної критики. Слова ображають тільки тоді, коли їх говорять люди, які важливі для нас.

Те, що інші люди думають про вас, це їх реальність, а не ваша

Вони знають ваше ім’я, але не вашу історію. Вони не жили у вашій шкурі, вони не були на вашому місці. Все, що вони знають про вас, це те, що ви їм сказали або що вони інтуїтивно зрозуміли, але вони не знають ваших ангелів або ваших демонів.

Деякі люди висловлюють свою думку про будь-яку ситуацію без потреби, і не мають на увазі під цим критику. Мета цієї замаскованої критики – заподіювати шкоду, дивитися на когось або щось зверхньо і насолоджуватися чужими клопотами.

У таких людей зазвичай низька самооцінка, вони не можуть прийняти себе або інших. Це пояснює те, чому вони так легко судять і маркують людей, що відображає тільки те, що вони відчувають. Це показує, як вони проектують свою власну емоційну боротьбу на інших.

Хоч іноді нам і здається, що ми можемо читати думки інших, насправді, це не так. Часом буває важко самому зрозуміти свої думки, не кажучи вже про розуміння того, як інші люди живуть, відчувають, навчаються або страждають. Тому ви не повинні звертати уваги на те, що інші люди говорять про вас.

Їх слова живуть ілюзорною реальністю, яку вони створили в своїх умах, бажаючи знати все. Щасливі люди знають краще. Найнещасніші люди в цьому світі – це люди, які дуже хвилюються про те, що думають інші.

Щасливі люди стикаються з критикою

“Я використовувала кожен камінь, який був кинутий в мене, щоб створити свою власну силу “- Ельвіра Састре.

Якщо ви постійно думаєте про те, що інші люди критикують вас, ви завдаєте шкоди своєму благополуччю і своєму емоційному балансу. Ось чому вам краще присвятити свій час поліпшенню себе і свого оточення.

Ваша робота полягає не в тому, щоб судити інших або бути оціненими, а в тому, щоб турбуватися про те, як виправити свої власні помилки, до досягнення більш високого рівня емоційного благополуччя. Якщо ви будете працювати над собою особисто, ви виграєте, знайшовши щирість, повагу, смиренність, щедрість і честь.

Ви не можете намагатися бути досконалим, але важливо дотримуватися позиції постійного самовдосконалення. Це дає вам можливість жити без підпорядкування, без шантажу і без емоційної залежності від інших. Щасливі люди не залежать від інших людей.

Зцілюйте свої пошкоджені частини

“Не звертайте уваги на те, що роблять інші, або що вони перестали робити. Зверніть увагу на те, що ви робите або перестали робити” – Будда.

Щоб залікувати свої емоційні рани, викликані критикою, ви повинні спочатку зрозуміти, що кожен з нас – унікальна і виняткова людина Маючи це на увазі, наступна річ, яку ми повинні зробити, це позбавитися від страху відчувати і думати за себе.

Судять і критикують інші люди, а не ви. Неконструктивна критика несе в собі емоційну порожнечу. Але як протистояти емоційному збитку, який викликаний критикою? Давайте подумаємо про це:

Беручи до уваги те, що інші люди думають або говорять про вас, ви стаєте тим, ким не є. Бажання порадувати інших змінить вашу особистість, чого вам не потрібно. Подумайте, скільки енергії ви втрачаєте, хвилюючись про те, що про вас думають інші. Хоча ви часто відчуваєте, що перебуваєте в центрі уваги кожного, правда в тому, що ваші дії для інших не такі вже й важливі. Інші люди думають про вас набагато менше, ніж вам здається.

Неважливо, що ви робите або як ви це робите, хтось завжди буде неправильно це розуміти. Спробуйте жити і діяти так, як вважаєте за потрібне. Будьте природні і знайте, що єдиний шлях до єдності з собою – це робити те, що ви відчуваєте в певний момент.

Також …

Не чекайте, поки інші зрозуміють ваш шлях, особливо якщо їм ніколи не доводилося йти по ньому.

Ви берете до уваги думки людей, які не є для вас рідними і коханими? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ira
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector