Чи можна цілувати свою дитину в губи? Терапевти показують, як це впливає на дитину

Нещодавно Вікторія Бекхем опублікувала фотографію свого поцілунку в губи зі своєю дочкою з любовним посланням, в якому говорилося: «З днем ​​народження, малятко … Ми всі так тебе любимо … Поцілунки від мами», і це спричинило в світі масову суперечку.

Хоча по цій практиці немає єдиної думки, ці результати проливають певне світло на дилему.

Зміст публікації

Це погано

Доктор Шарлотта Резник, психолог з Каліфорнійського університету в Каліфорнії, сказала, що «чмок» в губи батьків може викликати сум’яття. «Якщо ви починаєте цілувати своїх дітей в губи, коли вони ще маленькі, коли ви зупиняєтеся? Це дуже бентежить», – сказала Резник.

Діти ростуть і перестають бути немовлятами. Коли їм виповнюється 5 або 6 років, вони починають усвідомлювати своє тіло і сексуальність. Резник сказала, що насправді їх може стимулювати поцілунок в губи. Для дитини цей поцілунок дуже заплутаний. Вони бачать, як їх батько і мати цілуються в губи, а потім приходять мама і тато і роблять з ними те ж саме. Цього достатньо, щоб заплутати дитячий розум ролями, емоціями та почуттями.

Здавалося б, якщо б батьки в певний час просто переставали це робити, то проблема б вирішилася, але так як всі діти розвиваються по різному, вчені не можуть визначити якогось певного віку для цього.

У моєму випадку я з сім’ї, яка не дуже фізично ніжна. Ми любимо один одного, але не говоримо і не показуємо це поцілунками та обіймами. Це завжди було чимось, що турбувало мене з раннього віку, і я вирішила, що, коли у мене буде власна сім’я, я буду обіймати і цілувати їх весь час.

Коли мої дочки народилися, я прийняла за звичку цілувати своїх дочок в губи. Це було щось дуже ніжне для мене. Але майже інстинктивно я зупинилася, коли обом було близько 18 місяців; припинення цієї практики здавалося настільки ж природним, як і початок. Це було просто правильно.

Це добре

Доктор Фіона Мартін з університету Сіднея центру дитячої психології повністю не згодна з попередньою позицією. Вона вважає абсурдом, що батьки, які цілують своїх дітей в губи, можуть вважатися сексуальними. «Це нормально і корисно проявляти прихильність до своїх дітей. Ви повідомляєте своїм дітям, що любите їх», – пояснила Мартін місцевій газеті в Австралії.

Вона також стверджує, що немає ніяких документів, які б підтверджували, що поцілунок ваших дітей в губи створює проблеми надалі.

Точно так само доктор Хізер Ірвін-Рандл передбачає, що висновок доктора Резник обурливий. «При цьому не враховуються відносини, які є безпечними і довірливими. Немає нічого сексуального в тому, щоб цілувати дитину в рот».

Ірвін-Рандл додає, що міркування Резник про те, що поцілунки в губи, бентежать дітей щодо того, кого їм дозволено цілувати, смішні.

Вік

Можливо те, що стурбувало тих, хто відреагував на фотографію Бекхем, не був поцілунок, а вік її доньки.

Факти показують, що деякі батьки цілують своїх дітей в губи протягом усього їхнього життя. Для багатьох навіть роздуми про це викликають нудоту, в той час як інші вважають це абсолютно природним.

А як ви вважаєте? Чи можна цілувати дітей в губи і до якого віку? 

Ira
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector