Історія кохання, яка вразила навіть Голлівуд

Вони були так закохані! 

Доля у кожного своя. Особливо, якщо це була любов, для якої ви були призначені. У Пола Ньюмана і Джоан Вудворд було саме так. Любов, яку вони відчували один до одного, була настільки непереборною, що він залишив свою стабільну сім’ю, щоб бути з жінкою, без якої він не міг жити. Пара, нагороджена «Оскаром», була названа «золотою парою Голлівуду», і їх любов тривала п’ять десятиліть, аж до смерті Пола в 2008 році. Фотографії не передають всієї краси цієї талановитої пари.

Протягом багатьох років, пара говорила про те, що зробило їх відносини настільки довгостроковими. У той час як Голлівуд відомий безліччю розлучень і весіль, вони були нерозлучними і закоханими по вуха. «Люди залишаються в шлюбі, тому що хочуть, а не тому, що двері замкнені», – сказав одного разу Пол. Його також запитали, що робить їх відносини такими міцними, і він сказав: «У мене вдома є стейк. Навіщо мені йти за гамбургером?»

Актори зустрілися в 1953 році, коли обидва увійшли в офіс свого агента. Вони обидва були молоді, привабливі і намагалися домогтися успіху в галузі. Була іскра, але Пол був одружений в той час. Пройде ще чотири роки, перш ніж вони почнуть реагувати на свій зв’язок один з одним. В 1957 році вони знімалися в фільмі «Довге спекотне літо», що поклало початок їх гарячим відносинам.

«Вона була сучасною і незалежною, в той час як я був сором’язливим і трохи консервативним. Мені знадобилося багато часу, щоб переконати її, що я не такий нудний, як виглядав», – цитує його Шон Леві в книзі Пола Ньюмана. Спочатку Джоан думала про нього, як про простого симпатичного хлопця.

Хімія була незаперечна і дружина Пола – Джекі Вітте, з якою у нього було троє дітей, погодилася з ним розлучитися. Джоан і Пол незабаром одружилися в Лас-Вегасі 29 січня 1958 року і вони провели свій медовий місяць в готелі Connaught в Лондоні.

У успішної «золотої пари» з’явилося три дочки, яких виховали вдалині від спалахів фотокамер, але Пол завжди відчував себе винним за розлучення зі своєю першою дружиною. «І я буду носити цю провину в собі до кінця свого життя», – цитата з «Пол Ньюман: Життя».

Однак у пари, яка була магнітом для очей, є своя мантра про те, що змусило їх триматися разом десятиліттями. «Через деякий час сексуальність виснажується, а краса згасає, але вийти заміж за чоловіка, який змушує вас сміятися кожен день, ах, тепер це задоволення», – сказала Джоанн.

У них були стабільні відносини, і зрештою вони оселилися в фермерському будинку 18-го століття в Коннектикуті. «Він дуже добре виглядає і дуже сексуальний, але все це відходить на другий план, і в кінцевому підсумку залишається те, чи може він викликати вашу посмішку», – сказала Вудворд. «І він дійсно змушує мене сміятися». Хоча Пол говорив, що успіх їх відносин був обумовлений «якимсь поєднанням жадання, поваги і терпіння. І рішучості».

Вони працювали над своїми відносинами, і це була важка робота навіть для них, але важливо було те, що вони справді розмовляли один з одним. «Ми могли розмовляти один з одним, ми могли говорити один одному що завгодно, не боячись насмішок або неприйняття. У нас була довіра», сказала Джоан.

Протягом 50-річного шлюбу пара працювала разом в десяти фільмах, таких як «Тераса» та «Новий вид любові». Джоан виграла номінацію на премію Оскар за кращу жіночу роль Рейчел, режисером став Пол. Вони були не просто романтичними партнерами, а й творчими, які поважали один одного за їх майстерність в ремеслі.

Вони святкували свою 50-ту річницю в 2008 році перед його смертю. Пара була джерелом натхнення для своїх однолітків і до сих пір надихає людей вірити в справжню любов. Як тільки ви знайдете свою другу половинку, боріться за неї.

Вам подобається пара Пола Ньюмана і Джоан Вудворд?

Ira
Content Protection by DMCA.com
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector