10 ознак того, що ваші стосунки з партнером здорові

Ідея спорідненої душі романтична, але нереальна. 

Хороший партнер похвалить вас і виявить ваші найкращі якості. Проте, якщо ви розраховуєте на невимушені відносини, ви можете ризикнути кинути все при ранніх ознаках розбіжностей. Подумайте про те, скільки хороших відносин було відкинуто до того, як вони виросли, відмовившись від супутника життя при пошуку спорідненої душі.

Ідея спорідненої душі романтична, але нереальна, тому що здорові відносини розвиваються, а не з’являються. Автор Ліза Арендс пише: «Налагоджені відносини виникають, коли обидва партнери відкриті і уразливі, створюючи атмосферу взаєморозуміння і близькості. Потрібен час – часто багато часу – і зусиль, щоб досягти цієї точки».

У певному сенсі наша віра в одноосібну пару може перешкодити нам підтримувати здорові відносини і навіть може змусити деяких людей відкласти або відмовитися від можливості зав’язати вузол. Зрештою, ідеального партнера не існує. Тим не менш, ви можете поставити собі це питання: чи є щось в тому, як він або вона відноситься до мене, що робить мене кращим? Якщо відповідь «ні», запитайте себе: чи згоден я на менше, ніж заслуговую в стосунках?

Ознаки здорових відносин

Які складові здорових відносин? За словами експерта з міжнародних відносин, доктора Джона Готтмана, виховання ніжності і доброти по відношенню до вашого партнера – це ключові аспекти успішного партнерства.

У «Зціленні відносин» Готтман пише: «Не можна сказати, що ці пари не зляться або не погоджуються. Річ у тому, що коли вони не згодні, вони можуть залишатися на зв’язку і взаємодіяти один з одним. Замість того, щоб захищатися і заподіювати біль, вони перетинають свої суперечки спалахами прихильності, сильного інтересу і взаємної поваги».

Якщо ви питаєте, чи підходить ваш партнер вам, подумайте про наступне: знайте, що ніякі відносини не є безконфліктними, але ви гідні того, щоб мати відносини, які роблять вас щасливими. Що заважає вам досягти задовільних відносин? І коли вони у вас будуть, що ви будете робити, коли досягнете цієї точки?

Вам цікаво, чи витрачаєте ви час на відносини, які не підходять для вас? Зрозуміло, що вам потрібна визначеність, перш ніж продовжувати стосунки з цією людиною. Ось деякі ознаки, які можуть допомогти вам вирішити, чи варто продовжувати ваші відносини.

Ось 10 ознак того, що ваші відносини здорові:

  • Ви захоплюєтеся своїм партнером за те, ким він є як особистість. Ви любите і поважаєте те, як він поводиться в будь-якій ситуації. Якщо ви не можете поважати те, як людина живе своїм життям, не кажучи вже про те, щоб захоплюватися нею, важко підтримувати будь-які стосунки.
  • Ви відчуваєте себе комфортно, будучи вразливим зі своїм партнером, і можете висловлювати свої думки, почуття і бажання в міру їх виникнення.
  • Ваш партнер заслуговує довіри. Якщо він сказав, що подзвонить, то він подзвонить. Він завжди виконує свої обіцянки. Неможливо заручитися довірою того, хто не дотримується своїх обіцянок.
  • Він або вона слухає вас. Вони питають вас про те, що вас цікавить, про ваші захоплення, друзів і сім’ю.
  • Ваш партнер ласкавий. Він відчуває себе комфортно, тримаючись за руки і демонструючи інші ознаки фізичної прихильності в приватному і публічному порядку.
  • Ваш партнер регулярно приділяє вам час. Він або вона робить вас пріоритетом, тому що цінує ваші відносини. Навіть коли вони зайняті, вони приділяють вам час. Це включає в себе написання звичайних текстових повідомлень або телефонних дзвінків, щоб показати, що вони думають про вас.
  • Ваш партнер приймає і цінує вас за те, хто ви є, і не намагається змінити вас. Дослідження показують, що пари, які виявляють подяку один до одного і терпимість до відмінностей один одного, створюють безпечну гавань один з одним, яка дозволяє їм краще переносити шторми відданих відносин.
  • Ваш партнер – ваш уболівальник. Він або вона звільняють місце для ваших почуттів і не змушують вас почуватися не добре через поганий настрій або важкий день. Хороший партнер завжди підбадьорить вас і підставить вам плече, на яке можна спертися, коли ви відчуваєте себе пригніченим або збентеженим.
  • Він або вона змушує вас почувати себе якнайкраще. Партнер, який дійсно піклується про вас, підвищує вашу самооцінку. Він цінує вас і дає вам позитивне підкріплення, наприклад, компліменти.
  • Ваш партнер розповідає про ваше спільне майбутнє, щоб ви могли створити спільне бачення ваших відносин. Не витрачайте свій час на когось, хто не включає вас в свої плани на майбутнє.

Є недавні дослідження того, що секрет щасливих і тривалих відносин полягає в справжній дружбі. Шукайте якості, якими ви захоплюєтеся у вашому партнерові, і регулярно нагадуйте собі про них.

Які стосунки у вас з вашим партнером? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ira
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector